کولاکوویچ: صربستان شایسته برد بود

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، ایگو کولاکوویچ سرمربی تیم ملی ایران پس از شکست مقابل صربستان اظهار داشت: صربستان تیم بزرگی است و آنها شایسته این برد بودند ......

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری فارس، ایگو کولاکوویچ سرمربی تیم ملی ایران پس از شکست مقابل صربستان اظهار داشت: صربستان تیم بزرگی است و آنها شایسته این برد بودند.  بهتر از ما بازی کردند. نوع سرویس در بازی امروز تعیین کننده بود. دریافت های صربستان قابل رقابت نیست و آنها خیلی خوب هستند.

وی افزود: آنها دوره قبل قهرمان بوده اند. این بازی برای من طور دیگری بود چون مقابل شاگردان سابقم بودم و قرار گرفتن مقابل آنها برایم سخت بود اما رفته رفته در شرایط بهتری قرار گرفتم.

سرمربی ایران خاطرنشان کرد: من با آنها زندگی کرده بودم و با نیکولا در یک تیم بودیم. ما در ست سوم شروع خوبی داشتیم. در همین ست، یرویچ سرمربی حریف چند بازیکن خود را تغییر را داد و ما استفاده کردیم و بردیم؛ اما در ست چهارم باز هم همان ترکیب قبلی آنها بود و وقتی دیدم بازیکنان دیگر یارای مقابله ندارند نفرات دیگری را آوردم تا ذهنیت آنها را تغییر دهم

کولاکوویچ درباره دیدار مقابل آرژانتین گفت: بازی با آرژانتین هم همانند دو بازی قبلی برای ما مهم است.

وی در مورد اینکه عامل پایین آمدن روحیه چه بود گف : بازی خیلی سخت بود و همان طور که گفتم آنها قهرمان سال قبل بوده اند. در آینده هم بازیکنان با استعدادی خواهید دید، در دو ست اول هم خیلی خوب بازی کردیم. سرویس های ما خوب نبود در مقابل آنها خیلی خوب بودند. در ست سوم برگشتیم اما ست چهارم آنها خیلی زود به بازی بازگشتند و اجازه کار گروهی به ما ندادند. این بازی ها برای ما تجربه می شود.

به گزارش فارس، تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در هفته دوم لیگ جهانی والیبال با نتیجه 3 بر یک مغلوب صربستان شدند.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ جهانی والیبال والیبال