کولاکوویچ: می‌توانستم برای دریافت مبلغ قراردادم شکایت کنم

سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران گفت: من می‌توانستم برای دریافت مبلغ قراردادم شکایت کنم، ولی این کار را نکردم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، برای رسانه‌های اروپایی همچنان جالب است که چرا این مربی در حالی که سهمیه المپیک را برای تیمش (تیم ملی والیبال ایران) کسب کرده بود از کار برکنار شد. کولاکوویچ در مورد جدا شدنش از تیم ملی ایران اظهار داشت:‌ فدراسیون والیبال ایران، مشکلات مالی ناشی از کرونا را دلیل تصمیم خود عنوان کرد. قرارداد من تا اول سپتامبر ۲۰۲۰ معتبر بود ولی با توجه به تعلیق مسابقات والیبال و برگزاری آنها در سال آینده، برای طرف ایرانی، پرداخت ۱۵ ماه دستمزد بدون هیچ‌گونه فعالیتی، توجیه اقتصادی نداشت و خیلی گران بود. من می‌توانستم برای دریافت مبلغ قراردادم شکایت کنم، ولی این کار را نکردم. به نظر من حالا زمان بازگشت به فعالیت در یک باشگاه اروپایی است.


کولاکوویچ در مورد لغو چهارمین حضورش در المپیک گفت: زندگی همین است. چه کسی انتظار شیوع چنین ویروسی را در سرایر جهان داشت؟ من فکر می‌کنم مردم، چیزهای بسیار بیشتر و مهمتری را نسبت به من (حضور در المپیک) از دست دادند. باید به زندگی از دریچه دیگری نگاه کرد، چون وقتی دری بسته می شود، درهای دیگر قطعاً باز خواهند شد. همه ما به خاطر گسترش ویروس کرونا ناگهان مجبور شدیم به خانه برگردیم و متوجه شدیم که چقدر از مسائل اصلی زندگی دور و درگیر خودخواهی بودیم.

سرمربی پیشین تیم ملی صربستان در مورد عدم راهیابی این تیم به المپیک تصریح کرد: صربستان، قهرمان اروپاست، ولی در المپیک حاضر نیست. این نشان می‌دهد که سطح تیم‌ها چقدر به هم نزدیک و کسب سهمیه المپیک از اروپا چقدر سخت است. المپیک بدون صربستان، کیفیت پایین‌تری خواهد داشت، چون اگر صربستان به المپیک می‌رسید، یکی از امیدهای کسب مدال بود. امیدوارم این اتفاق در المپیک ۲۰۲۰ پاریس بیفتد و صربستان هم در المپیک و هم در اروپا و مسابقات قهرمانی جهان، روی سکو برود.

بیشتر بخوانید:

کاپیتان تیم ملی همچنان در حالت استندبای

کره ای ها به دنبال جذب امیر غفور

 

 

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران ایگور کولاکویچ والیبال والیبال