کولاکوویچ: پیروزی برابر کانادا یک دستاورد بزرگ بود

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم‌ملی والیبال کشورمان پس از پیروزی برابر کانادا در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردانش صحبت کرد...

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم‌ملی والیبال کشورمان پس از پیروزی برابر کانادا در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردانش صحبت کرد

به گزارش مدال، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی سه بر یک مقابل کانادا در بازی سوم جام‌جهانی ۲۰۱۹ ژاپن، در نشست خبری بعد از بازی گفت: بعد از دو شکست مقابل روسیه و مصر که روحیه تیم ما را پایین آورده بود، این برد یک دستاورد بزرگ برای تیم ما به شمار می‌رفت، ضمن اینکه ما با تیم دوم خود بازی می‌کردیم.
او افزود: بعد از ست اول انرژی و انگیزه تیمی خود را برای ست‌های بعد جمع کردیم تا بهترین نتیجه را بگیریم، از این جهت نیز خوشحال هستم که برخی از بازیکنان جوان تیم ملی بهترین و بالاترین کیفیت خود را در یک بازی حساس به نمایش گذاشتند. آن‌ها انگیزه بالایی داشتند؛ بازیکنانی که آینده والیبال ایران را خواهند ساخت.
سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد بازی مقابل استرالیا نیز توضیح داد: کار سختی در این تورنمنت داریم.تیم‌ها فرصت کمی برای ریکاوری دارند و من امیدوارم با همین نفراتی که در اختیار داریم، انرژی امروز را در بازی فردا نیز به نمایش بگذاریم.

بیشتر بخوانید:

جام‌جهانی والیبال؛ جوانگرایی کولاکوویچ و نخستین پیروزی ایران

تگ ها


اخبار والیبال تیم ملی والیبال ایران تیم ملی والیبال کانادا جام جهانی والیبال ایگور کولاکوویچ والیبال