کولاکویچ: در دو هفته اول تلاش کردیم خوب باشیم اما نشد

سرمربی تیمملی والیبال ایران با اشاره به سختی رقابت در لیگ ملتها گفت: امیدوارم در هفته بعد فشارها از بازیکنان و کادر فنی کم شود ......

سرمربی تیم‌ملی والیبال ایران با اشاره به سختی رقابت‌ در لیگ ملت‌ها گفت: امیدوارم در هفته بعد فشارها از بازیکنان و کادر فنی کم شود.

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری پیش از آغاز هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸ در جمع خبرنگاران درباره سختی‌های این لیگ گفت: اگر نظر من را در مورد دشواری لیگ ملت‌های والیبال بخواهید، باید بگویم که نظر مساعدی ندارم اما در مورد سطح بازی ایران باید بگویم که در دو هفته اول تمام تلاشمان را کردیم که عملکرد خوبی داشته باشیم اما این طور نشد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: به دنبال آن هستیم تا در بازی بعدی در روسیه موقعیت تیمی خود را پیدا کنیم، منظورم برد نیست اما هدف بالا بردن سطح کیفی بازی‌های ماست. امیدوارم در آینده همان طور که برونو رزنده گفت روند بازی‌ها طوری شود که فشار زیادی بر تیم، کادر فنی و سایر اعضا وارد نشود.

سرمربی تیم ملی ایران در پاسخ به این سوال که چه هدفی را در روسیه دنبال می‌کند و پیش‌بینی‌اش از این هفته مسابقات چیست، عنوان کرد: هدف ما همان طور که قبلا گفتم پیدا کردن موقعیت تیمی خودمان است چون از عملکرد خود در دو هفته اول رقابت‌ها رضایت نداشته‌ایم. در اینجا باید برابر تیم‌های چین، روسیه و برزیل قرار بگیریم. هر سه تیم بسیار خوب هستند.

او در پایان خاطر نشان کرد: روسیه و برزیل هم دو تیم‌های برتر دنیا هستند و قرار گرفتن برابر آنان موجب می‌شود نکات بسیاری را بیاموزیم. به هر سه حریف احترام می‌گذاریم و تلاش می‌کنیم برابر همه آنها جنگنده باشیم.

تگ ها


اخبار روز والیبال