کولاک گالاتاسرای ادامه دارد؛ هافبک رم شکار بعدی جیم‌بوم‌بوم

بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی، مسئولان باشگاه رم با انتقال قرضی استیون انزونزی به باشگاه گالاتاسرای موافق کرده‌اند و تا ساعاتی دیگر این انتقال به صورت رسمی اعلام خواهد شد....

به گزارش مدال؛ باشگاه گالاتاسرای ترکیه در نقل‌وانتقالات تابستانی روزهای بسیار پر سر و صدایی را سپری کرده‌اند و با جذب ستاره‌های بزرگ به دنبال حضوری قدرتمند در فصل جدید هستند. در همین راستا از ایتالیا خبر می‌رسد که «استیون انزونزی» هافبک باشگاه رم نیز با انتقال قرضی خود به مدت یک فصل به باشگاه گالاتاسرای موافقت کرده است.

به گفته «فابریزیو رومانو» خبرنگار معتبر ایتالیایی، انتقال انزونزی به گالاتاسرای نهایی شده و هافبک گرگ‌های رم آماده پرواز به ترکیه است. «جیانلوکا دی‌مارزیو» دیگر خبرنگار معتبر ایتالیایی نیز مدعی شده که این قرارداد در آستانه نهایی شدن است و باشگاه ترک دستمزد او را به طور کامل پرداخت خواهد کرد.

در قرارداد طرفین بند خرید دائمی در انتهای فصل هم گنجانده شده است. طبق گفته «Corriere dello Sport» بند خرید او اختیاری و 15 میلیون تعیین شده که البته رمی‌ها در تلاش هستند این بند خرید اجباری باشد.

بیشتر بخوانید:

شرایط متزلزل الکسیس سانچز در منچستریونایتد

تگ ها


استیون انزونزی انزونزی گالاتاسرای جیم بوم بوم سوپرلیگ ترکیه اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات استیون انزونزی رم گالاتاسرای سری آ فوتبال