کولینا: قطر همه ما را شگفت‌زده می‌کند

کار علیرضا فغانی داور ممتاز ایرانی در موندیال عرب به اتمام رسید...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه ، پیرلوییجی کولینا ایتالیایی، رئیس کمیته داوران فیفا گفت: تصمیم گیری برای انتخاب داوران دو دیدار پایانی عرب کاپ برای کمیته داوران فیفا آسان نبود، زیرا سطح داوران این مسابقات نزدیک به هم بود و  اکثر داوران درسطح بسیار خوبی حاضر شدند و همین امر باعث شد که انتخاب داور نهایی بین الجزایر و تونس و بازی برای مقام های سوم و چهارم بین قطر و مصر برای ما دشوار باشد.


 کولینای ایتالیایی که در برنامه داور در شبکه الکاس صحبت می‌کرد در این باره ادامه داد: در نهایت کمیته داوران فدراسیون بین المللی داور آلمانی دانیل سیبرت را برای قضاوت دیدار فینال انتخاب کرد و فاکوندو تئو داور آرژانتینی برای مدیریت دیدار قطر و مصر برای مقام های سوم و چهارم برگزیده شد.


رئیس کمیته داوران فیفا در خصوص سطح جام جهانی عرب از نظر سازمانی گفت: انتظار نداشتم این مسابقات از نظر سازمانی به این موفقیت بزرگ دست پیدا کند .تفاوت این تورنمنت در آزمایشی بودن آن بود برای اینکه ببینیم یک سال آینده در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر چگونه پیش می رود .اما حالا با  شواهدی از آمادگی قطر از همه لحاظ برای مسابقات جام جهانی مواجهیم که شگفت‌زده مان کرده . شخصاً از ورزشگاه های قطر چه از داخل و چه از بیرون شگفت زده شدم و صادقانه بگویم که دوحه کاری کرده که ما در هیچ جای دیگری ندیده ایم.

تگ ها


کمیته داوران کولینا علیرضا فغانی فوتبال ایران علی داوران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال