کول: حضور در ۴ تیم بالای جدول برای چلسی یعنی شکست!

اشلی کول معتقد است چلسی باید برای قهرمانی بجنگد و حضور بین تیم‌های بالای جدول برای آن‌ها کافی نیست...

اشلی کول معتقد است چلسی باید برای قهرمانی بجنگد و حضور بین تیم‌های بالای جدول برای آن‌ها کافی نیست

اشلی کول در شبکه اسکای اسپورت در مورد بازی با لیورپول گفت: این یکی از بهترین بازی هایی بود که به عنوان یک تیم از چلسی دیدم. آنها و توپ را به خوبی حفظ می‌کردند. جورجینیو در نیمه اول خوب بازی کرد اما در باشگاهی مثل چلسی موضوع چه قدر خوب بازی کردن نیست بلکه شما باید بازی رو برنده شوید و در چنین بازی هایی نمی‌توانید بازنده باشید. قطعا برای فصل آینده بسیار مهم هست که آنها در جمع چهار تیم حضور داشته باشند. دیوانه کننده است که ما داریم در این مورد صحبت میکنیم چون در چلسی ما باید در مورد جنگیدن برای قهرمانی صحبت کنیم. وقتی من آنجا بودم می‌دانستم که ممکنه با این نفرات و بازیکنان شرایطی مثل الان پیش بیاید اما مهم این است که بتوانیم برگردیم. چلسی برگشت ولی وقتی برای حضور در جمع 4 تیم میجنگی از نظر من یعنی به آن حد لازم نرسیده‌ای!

اشلی کول در مورد هازارد افزود: من نمیخوام به چلسی بدون هازارد فکر کنم. او در بازی مقابل لیورپول درخشان بود. او بازیکن ها رو درگیر بازی می‌کرد و موقعیت گلزنی داشت که در آن صحنه ها بدشانس بود. چلسی باید او را حفظ کند. این یک باید است! نمی‌دانم چرا می‌خواهد باشگاه را ترک کند. باشگاه عاشق اوست و او هم عاشق باشگاه اما رئال مادرید و زیدان هم هستند که او آنها را هم دوست دارد پس شرایط برای نگه داشتنش سخت است. امیدوارم در تیم بماند و فکر می‌کنم خواهد ماند.

اشلی کول در خاتمه و درباره آینده کاری ساری گفت: فکر می‌کنم طرفدارها از قبل خوشحال ترند! شما می‌توانید ببینید که به بازیکنان جوان فرصت داده می‌شود و فکر می‌کنم آنها به اندازه کافی برای بازی کردن خوب هستند اما اینکه ساری در پایان فصل در تیم خواهد ماند یا نه را کسی نمی‌داند. اگر او به بازی دادن به بازیکن های جوان ادامه دهد و بر روی آنها سرمایه گذاری کند ممکن است شانسی داشته باشد اما هنوز هم حضور در جمع 4 تیم دشوار هست.