کومان: از ادای احترام مسی بی اطلاع بودم

سرمربی بارسلونا ادای احترام به لیونل مسی را حرکتی بزرگ از سوی فوق ستاره آرژانتینی عنوان کرد و گفت که از برنامه او بی اطلاع بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا امشب توانست با ۴ گل بر اوساسونا پیروز شده و ۱۴ امتیازی شود. در این بازی آنتوان گریزمان نمایشی درخشان داشت و یک گل زد و یک پاس گل داد. لیونل مسی هم گل چهارم بارسا را به زیبای به ثمر رساند.

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری پس از بازی گفت:« برد مهمی بود و به آن نیاز داشتیم. شش بازی تا پایان سال داریم و باید همه را ببریم تا وارد کورس قهرمانی لالیگا شویم. موقعیت هایی داشتیم و گل های خوبی زدیم. امشب کاملا راضی هستم.»

گلزنی مجدد برایثویت پس از دبل در بازی قبلی برابر دینامو:« او سخت تمرین می کند تا از فرصت هایی که نصیبش می شود به خوبی استفاده کند. برابر دینامو کیفیت بالایش را نشان داد و امروز نیز بسیار دوید و فضاسازی کرد.  برای این بازی به بازیکنی با خصوصیات او نیاز داشتیم.»

شانس های گلزنی:« اوساسونا ۵ بازیکن در دفاع داشت و می دانستیم که خوب بازی می کنند. باید توپ را سریع به حرکت در می آوردیم و این کار را انجام دادیم. موقعیت های زیادی خلق کردیم و نمی توانم ناراضی باشم.»

گریزمان:« او امروز عالی بود. در پست خودش بود و در زمین آزادی داشت. یک پاس گل داد و گل قشنگی هم زد.  او الان همان بازیکنی است که می خواهم. مهاجمی که می دود، موثر است، مبارزه می کند و گل می زند.»

ادای احترام مسی به مارادونا:« از برنامه او بی اطلاع بودم ولی انتظارش را داشتم. حرکت بزرگی از سوی لئو بود.»

تگ ها


مارادونا لیونل مسی رونالد کومان آنتون گریزمان آرژانتین بارسلونا