کومان با کاهش دستمزد سرمربی بارسا می‌ماند

با گذشت زمان هر روز بیشتر از قبل به نظر می رسد که رونالد کومان در بارسلونا ماندنی است و فصل بعد نیز این تیم را هدایت خواهد کرد، البته پس از اینکه کاهش دستمزد را پذیرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد فعلی رونالد کومان و بارسلونا در سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید و دیاریو اسپورت گزارش کرده است که در راستای تلاش های باشگاه برای کاهش هزینه ها، سرمربی هلندی قرار است قرارداد جدیدی با کاتالان ها امضا کند که علاوه بر اینکه یک سال دیگر به مدت زمان قرارداد فعلی اش اضافه خواهد کرد، دستمزد او را نیز کاهش خواهد داد.

کاهش دستمزد کومان با در نظر گرفتن پاداش هایی در صورت کسب جام در فصل آینده، در قرارداد جدید جبران شده است.

درحالی که تردید زیادی درباره آینده کومان در بارسا در اواخر فصل گذشته وجود داشت و همچنان وجود دارد، بارسا سرخیو آگوئرو و اریک گارسیا را جذب کرد، همچنین امرسون در حال بازگشت از یک دوره بازی قرضی در بتیس است و جورجینیو واینالدوم می تواند به زودی به صورت بازیکن آزاد به کاتالان ها اضافه شود، همچنین تایید شده که به همراه واینالدوم، ممفیس دیپای نیز در انتظار تامین بودجه از طریق فروش بازیکنان بلوگرانا است تا به این تیم بپیوندد.

سه مورد از این خریدها توسط کومان در فصل گذشته درخواست شده اند. او هرگز خواست خود را برای به خدمت گرفتن دو بازیکن ملی پوش هلندی، دیپای و واینالدوم، در پنجره تابستانی پنهان نکرده است. کومان همچنین از باشگاه خواسته بود تا اریک گارسیا را در پنجره ژانویه به خدمت بگیرد.

خوان لاپورتا، رییس بارسلونا، روز گذشته درباره مذاکرات با کومان گفت: " گفتگوها بسیار خوب پیش می روند، این دوره ارزیابی و تأمل لازم بود. گفتیم که در حال بررسی و تامل روی کار کومان هستیم و باید ارزیابی کنیم که فصل گذشته چه چیزهایی خوب پیش رفت و چه چیزهایی خوب پیش نرفت.

خواست ما این است که به قرارداد احترام بگذاریم و موضوعات و مواردی را که باید درباره آنها صحبت کنیم، دسته بندی و جمع آوری کنیم.

هیچ کدام از ما نمی خواهیم که اتفاقاتی که فصل پیش افتاد، در این فصل هم تکرار شوند. من در صحبت با او بسیار راحت هستم و امیدوارم که او نیز چنین حسی داشته باشد."

تگ ها


رونالد کومان فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال