کومان: بله؛ حالا می دانم که ممکن است اخراج شوم

سرمربی هلندی بارسا از امشب دیگر نسبت به آینده خود در این باشگاه مطمئن نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا در بدترین زمان ممکن دو امتیاز دیگر از دست داد تا احتمالا رویای قهرمانی اش در لالیگا از بین برود.

بارسا امشب در زمین لوانته برتری ۰-۲ را در نهایت با تساوی ۳-۳ عوض کرد و شانس رسیدن به صدر را از دست داد. اتلتیکو فردا در صورت پیروزی بر سوسیداد، می تواند فاصله اش با بارسا را به ۴ امتیاز افزایش دهد در حالی که فقط دو بازی تا پایان فصل باقی مانده است.

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری پس از بازی گفت:« توضیح این تساوی دشوار است. نیمه اول بسیار خوبی داشتیم ولی در نیمه دوم تمرکز و جدیت مان را از دست دادیم. اشتباهات فردی زیادی مرتکب شدیم و نسبت به نیمه اول افتی آشکار و فاحش داشتیم.

به دو گل سریع حریف خوب واکنش نشان دادیم و گل سوم را هم زدیم ولی لوانته توانست بار دیگر کار را مساوی کند. دریافت سه گل در ۴۵ دقیقه نرمال نیست؛ به خصوص برای تیمی مثل بارسلونا.»

کومان در ادمه گفت:« نمی دانم چرا فرمخوب نیمه اول را در نیمه دوم نشان ندادیم. اصلا خوب دفاع نکردیم و روی ارسال های از جناحین لوانته ناامیدکننده بودیم. واقعا درک این تساوی بسیار سخت و غیرممکن است. لالیگایی سخت و طولانی را پشت سر گذاشته ایم ولی تیم توانایی این را دارد که در چنین دیدارهایی برنده شود. امشب تاوان نیمه دوم ضعیف مان را دادیم.»

قهرمانی لالیگا:« دیگر خیلی دشوار است چرا که هدف، پیروزی در سه بازی باقیمانده بود ولی امشب متوقف شدیم. به عنوان مربی طبعا مسئول این تساوی من هستم. بین دو نیمه تاکید کردم که تمرکزمان را باید حفظ کنیم و پس از اینکه دو گل پیش افتادیم، اصلا انتظار مساوی شدن بازی را نداشتم. همه از این نتیجه ناراضی هستیم.»

آینده:« بله؛ پس از نیمه دوم ضعیف امشب، می دانم که ممکن است برکنار شوم و در مورد آینده ام بحث خواهد شد.»

بیشتر بخوانید:

رسمی شدن اولین خرید بارسا پس از فینال چمپیونزلیگ

مانع غیرمنتظره در راه صدرنشینی موقت بارسا

 

 

تگ ها


رونالد کومان فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال