کومان: به سوارز گفتم می توانی بمانی، خودش رفت!

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا مدعی شد امکان ماندن لوییس سوارز در بارسلونا وجود داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، لوییس سوارز در هفته های اخیر و بعد از جدایی از بارسلونا بارها در مورد دلایلی غیرفنی برای جدایی اش از این تیم صحبت کرده و البته همیشه گله مند بوده است. اما رونالد کومان مدعی شد به سوارز اطلاع داده می تواند در نوکمپ مانده و خودش را ثابت کند، ولی ستاره اوروگوئه ای تمایلی به انجام این کار نداشته است.

رونالد کومان گفت: "در مورد موضوع لوییس سوارز باید بگویم که من به او اطلاع دادم که قرار گرفتن برایش در ترکیب ثابت بارسلونا در فصل جاری دشوار خواهد بود و به نظر می رسید پذیرش این موضوع برای سوارز سخت باشد. اما من هیچوقت مشکلی با این بازیکن نداشتم.

در ادامه سوارز به طور معمول و البته خوب تمرین می کرد. البته سرانجام او تصمیم گرفت از بارسلونا جدا شود و من به سوارز گفتم اگر تو بارسا را به هر دلیلی ترک نکنی، یکی از بازیکنان گروه محسوب خواهی شد و می توانی ثابت کنی که من در مورد اشتباه کرده ام، پس سوارز می توانست در بارسلونا باقی بماند.

من با لوئیس سوارز رابطه خوبی دارد، اما باشگاه احساس کرد که ما باید به سمت جوانگرایی برویم و شما می توانید این روند را حالا  در تیم ببینید. آنسو فاتی ۱۷ ساله است و ما پدری ۱۷ ساله را داریم صاحب فرصت بازی خواهد شد. رونالد آرائوخو در ۲۱ سالگی و ترینکائو در ۲۰ سالگی در ترکیب بارسا هستند و ما سرجینو دست را در اختیار داریم که ۱۹ ساله است. این اسامی همگی بازیکنانی برای آینده بارسلونا محسوب می شوند."

تگ ها


رونالد کومان لوئیس سوارز بارسلونا