کومان به مربی لیون؛ خودت را قاطی ماجرا نکن!

رونالد کومان به رودی گارسیا هشدار داد که در قضیه تنش بین بارسا و پی اس جی دخالت نکند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا با شروع سال جدید میلادی اوج گرفته و بازی هایش در لالیگا را متوالی پیروز شده است. آبی اناری ها یکشنبه شب با برتری ۲-۳ بر رئال بتیس، نهمین برد متوالی بیرون خانه خود را جشن گرفتند. بازی بعدی بارسا فردا شب در زمین سویا از دور رفت نیمه نهایی کوپا دل ری است.

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری این بازی گفت:« دو بازی رفت و برگشت برابر سویا داریم که هر کدام اهمیت خودش را دارد. فردا باید نتیجه ای مثبت بگیریم و باید بگویم که شناخت خوبی هم از حریف داریم. انتظار یک بازی بزرگ و دشوار را دارم.»

غایبان بارسا:« هشت غایب برای این بازی داریم ولی برای هر مشکلی یک راه حل وجود دارد. ترجیح من این است اگر بازیکنی ۱۰۰ درصد آماده نباشد، وارد فهرست نشود و برای برگشتن به فرم بدنی خوب خودش ریکاوری کند.»

مشکل بارسا در دفاع با مصدومیت آرائوخو:« فصل جاری برخی مواقع فرانکی دی یونگ را در دفاع میانی به کار گرفته ام ولی این مساله به تاکتیک تیم و حریف مقابل هم بستگی دارد. اگر مقدور باشد، بهتر است مدافع میانی تخصصی در قلب دفاع بازی کند چرا که اگر دی یونگ را به دفاع ببریم، در واقع یک هافبک خوب را از دست داده ایم.»

اخیرا رونالد کومان به شایعات انتقال لیونل مسی به پی اس جی در رسانه های فرانسوی، اعتراض کرده بود. او اظهارنظر مسئولان پی اس جی در مورد مسی را نیز بی احترامی دانست. رودی گارسیا سرمربی لیون در واکنش به اعتراضات کومان گفت که همانطور که مربی هلندی در مورد ممفیس دیپای(ساره لیون) در نشست هایش حرف می زند، مسئولان پی اس جی هم می توانند از مسی حرف بزنند.

کومان در پاسخ به گارسیا گفت:« نمی دانم این اظهارنظر او به چه دلیل است. اگر می خواهد از مسی حرف بزند، مشکلی نیست. او می تواند حرف بزند. گارسیا مربی لیون است ولی خودش را وارد داستان ما و پی اس جی کرده است. به نظر می رسد عاشق مطرح کردن خودش در رسانه هاست. این برای من اهمیتی ندارد چون تمرکزم روی بازی فرداست.»

اهمیت فتح کوپا دل ری:« فتح این جام یعنی فصلی خوب برای بارسا؟ نمی دانم؛ ولی ما برای همه جام ها می جنگیم. ذهنیت بازیکنان بزرگ است و ما تیمی باکیفیت داریم. مشکلاتی هست ولی به تیمم نمره کامل می دهم.»

نوکمپ محل واکسیناسیون عمومی کرونا در بارسلونا:« اگر بتوانیم کمک کنیم چرا که نه؟ نمی دانم رئیس بعدی چه تفکری دارد ولی از نظر من مشکلی نیست. من موافق هرگونه کمکی در راه ریشه کن شدن کرونا هستم.»

تگ ها


لیون پاری سن ژرمن لیونل مسی ممفیس دیپای رودی گارسیا رونالد کومان المپیک مارسی بارسلونا