کومان: به نظر من سیگوردسون یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر انگلستان است

گیلفی سیگوردسون، هافبک سوانزی که گفته می شد بر سر انتقال با اورتون با این تیمبه توافق رسیده است، طبق گفته رونالد کومان تست های پزشکی این تیم را امروز (پنج شنبه) پشت سر گذاشت ......

 گیلفی سیگوردسون، هافبک سوانزی که گفته می شد بر سر انتقال با اورتون با این تیم به توافق رسیده است، طبق گفته رونالد کومان تست های پزشکی این تیم را امروز (پنج شنبه) پشت سر گذاشت. رونالدو کومان، سرمربی اورتون که امروز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با هایدوک اشپلیت حاضر شد، گفت سیگوردسون در بازی فردا (جمعه) این تیم غایب خواهد بود؛ اما احتمال دارد به بازی با منچسترسیتی در لیگ برتر انگلیس برسد.

به گزارش skysports، رونالد کومان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با هایدوک اشپلیت درباره وضعیت گیلفی سیگوردسون گفت:

آخرین خبر این است که صبح امروز در تست های پزشکی شرکت کرد. چیزی که از پزشک باشگاه شنیده ام این است که مشکلی وجود ندارد. نمی دانم آیا هنوز هم نیاز به امضای قرارداد دارد یا خیر؛ اما من او را به عنوان یک اورتونی تصور می کنم. بعد از ظهر امروز با او صحبت می کنم؛ سیگوردسون در بازی فردا حضور ندارد. اما شاید در بازی مقابل منچسترسیتی در دسترس باشد.

وی افزود:

مدت زیادی کار کردیم تا بتوانیم این انتقال را انجام بدهیم و او یکی از بازیکنان کلیدی است. می دانستیم امکان دارد این فصل لوکاکو را از دست بدهیم و به بازیکنی نیاز داشتیم که باعث افزایش بهره وری تیم شود. او بازیکنی با بهره وری زیاد است. به نظر من سیگوردسون یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر است.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال