کومان: تمام سعی مان را می کنیم بازیکن بخریم

رونالد کومان سرمربی بارسا تایید کرد که در انتقالات ژانویه تلاش خواهند کرد تا بازیکن جدید جذب کنند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در نقل و انتقالات تابستانی نتوانست به همه اهدافش برسد. رونالدو کومان تاکید داشت که تیم به یک مهاجم شماره ۹ و یک دفاع میانی نیاز دارد. برای خط حمله ممفیس دیپای مدنظر بود ولی در نهایت انتقال او از لیون منتفی شد. اریک گارسیا از سیتی هم گزینه دفاعی بارسا بود که توقعات مالی بالای سیتیزن ها مانع انتقال این بازیکن جوان شد.

بارسا اما همچنان خوشبین است که بتواند هر دو را در انتقالات زمستانی به خدمت بگیرد هرچند مشکلات اقتصادی زیاد بارسا مانع بزرگی در این راه است.

رونالد کومان در مورد انتقالات زمستانی به موندودپورتیوو گفت:« با رامون پلانس(مدیر ورزشی) در مورد آینده صحبت کرده ایم. اینکه بتوانیم بازیکن جدید جذب کنیم و کجاها بیشتر به تقویت نیاز داریم. در هر صورت همه از مشکلات اقتصادی باشگاه مطلعید و به همین دلیل نمی توان توقع بالایی داشت. چند بار دیگر هم گفته ام که اگر ممکن باشد، هر کاری خواهیم کرد تا بازیکن جدید بخریم.»

کومان در مورد آنتوان گریزمان گفت:« او خوب تمرین می کند و اخیرا خودش تایید کرد که هنوز با فرم خوبش فاصله دارد. هر بازیکنی ممکن است در یک مقطع خوب کار نکند و من به عنوان مربی اینجا هستم تا کمک کنم به شرایط خوبش برگردد. در نهایت اما همه چیز به خود بازیکن و تلاشش بستگی دارد.»

تگ ها


رونالد کومان ممفیس دیپای آنتون گریزمان لیون بارسلونا