کومان: خوشم نمی آید از دبل حرف بزنم

رونالد کومان دوست ندارد از الان در مورد قهرمانی در لالیگا و کوپا دل ری حرف بزند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا فردا شب در زمین رئال سوسیداد دیدار بسیار حساسی را از هفته ۲۸ لالیگا پیش رو دارد. آبی اناری ها با پیروزی های متوالی توانسته اند فاصله با اتلتیکو را به ۴ امتیاز کاهش دهند و به پیروزی در بازی دشوار فردا نیز نیاز حیاتی دارند.

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری بازی با سوسیداد گفت:« این سومین باری است که برابر سوسیداد در فصل جاری قرار می گیریم. سوسیداد یکی از بهترین تیم های اسپانیاست که فوتبال خوبی بازی می کند و حریفش را به خوبی تحت فشار می گذارد. بازی دشواری است و از بسیاری جهات نیز جذاب.»

خوان لاپورتا:« برای آینده باشگاه مهم بود که رئیس داشته باشد. حالا در باشگاه آرامش حاکم شده ولی برای تیم شرایط عوض نشده چون قبلا هم به دور از هرگونه حواشی کارمان را می کردیم. در هر صورت برای من و کادر فنی، حمایت لاپورتا مهم است. او در سفر به پاریس گفت که از من حمایت می کند ولی طبعا اگر نتایج خوب نباشد، همه چیز عوض خواهد شد.»

احتمال دبل کردن بارسا(قهرمانی لالیگا و کوپا دل ری):« دوست ندارم از دبل حرف بزنم چون شرایط به سرعت قابل تغییر است. همین چند وقت پیش می گفتید بارسا تیم خوبی نیست ولی تلاش کردیم و حالا موقعیت خوبی داریم. باید بازی به بازی پیش رفت. فعلا در لالیگا ۴ امتیاز عقبیم و تقویم هم فشرده است. در فینال کوپا دل ری هم باید برابر تیمی قدرتمند مثل بیلبائو قرار بگیریم. هنوز زمان برای آن بازی داریم و تمرکز فقط روی بازی فرداست.»

جذب ارلینگ هالند:« الان وقت صحبت در این موارد نیست. او بازیکن دورتموند است نه بارسلونا ولی قطعا تابستان حرف های زیادی زده خواهد شد. الان هیچ علاقه ای به نقل و انتقالات ندارم. تمام مرکز و توجه ما به بازی با سوسیداد است.»

۴ کارته بودن لئو مسی و فرانکی دی یونگ:« بله؛ هر دو از این قضیه آگاهند ولی هیچکدام را به این خاطر نیمکت نشین نمی کنم. اگر کارت بگیرند، بازیکنی دیگر جانشین خواهد شد. تیم خوبی دارم و درست است که مسی تفاوت ها را رقم می زند ولی من دو بازی بعدی قبل از ال کلاسیکو را فدا نمی کنم.»

تگ ها


رونالد کومان فرانکی دی یونگ لیونل مسی بارسلونا رئال سوسیداد