کومان: لذت بردم؛ شروع فصل با پیروزی مهم بود

سرمربی هلندی بارسا از کسب پیروزی در نخستین بازی فصل بسیار خوشحال بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اولین بازی دوارن پسامسی بارسا با برد شیرین ۴-۲ برابر سوسیداد همراه بود. بارسا تا دقیقه ۸۱ با سه گل پیش بود و سپس دو گل دریافت کرد تا کار سخت شود ولی سرجی روبرتو گل چهارم را زد تا بارسا برتری اش را قطعی کند.

رونالد کومان سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« برای ما شروع فصل با پیروزی مهم بود. خوب بازی کردیم و هرچند در دقایق پایانی به مشکل خوردیم ولی شایسته پیروزی بودیم و به آن هم رسیدیم. نیمه اول به خصوص عالی بود و نیمه دوم کمی دچار افت شدیم که مانعی برای پیروزی نبود.»

بازگشت هواداران:« بله، لذت بردیم. هرچند فقط ۲۰ هزار نفر در ورزشگاه بودند ولی انگار تعدادشان بیشتر بود. ما به کمک هواداران نیاز داریم و در بازی های خانگی باید از این مزیت استفاده کنیم. از هر لحاظ این بازی برایم لذتبخش بود و به هواداران می گویم که به ما اطمینان داشته باشند.»

خریدهای جدید:«اریک در دفاع خوب بود. ممفیس دیپای هم بازی بزرگی انجام داد و یک پاس گل عالی هم به جرارد پیکه داد. او از سوی بازیکنان حریف به سختی مهار شده بود ولی کار خودش را انجام داد و ای کاش یک گل هم می زد چون لیاقتش را داشت.»

پیکه:« داشتن او که یکی از بهترین مدافعان دنیاست، افتخاری برای ماست. امیدوارم سال های بیشتری نیز با ما باشد.»

تگ ها


جرارد پیکه رونالد کومان ممفیس دیپای اریک گارسیا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال