کومان: مسی بازهم نشان داد که بهترین است

رونالد کومان پس از پیروزی پرگل بارسا بر اوئسکا از لیونل مسی تمجید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، با پیروزی ۴-۱ امشب براسا بر اوئسکا، این تیم توانست فاصله با اتلتیکوی صدرنشین را به ۴ امتیاز کاهش دهد. بارسا ۶ هفته پیش در ۱۱ امتیازی اتلتیکو بود ولی امتیاز هایی که شاگردان دیه گو سیمئونه از دست دادند و بردهای متوالی بارسا کمک کرد تا آبی اناری ها نزدیک تر از همیشه به صدر شوند.

در بازی امشب لیونل مسی دو گل زد و آنتوان گریزمان و اسکار مینگسا گل های دیگر با وارد دروازه حریف ته جدولی کردند.

رونالد کومان سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« برای تداوم پیشرفت تیم، این نتیجه بسیار خوبی بود. نیمه اول خیلی خوبی داشتیم و جدیت و انگیزه مان را در نیمه دوم نیز حفظ کردیم. خوشحالم که بالاخره یک گل از روی کرنر زدیم(مینگسا). روی استفاده از ضربات ایستگاهی خیلی کار کرده بودیم و خوشحالم که اسکار توانست اینگونه برای مان گلزنی کند.»

کومان در مورد پنالتی گفت:« اصلا پنالتی نبود و تصمیم داور کار را برای مان دشوار کرد. حق مان نبود نیمه اول را با اختلاف یک گل برنده به رختکن برویم و باید ۲-۰ پیروز می شدیم. نیمه دوم به خصوص در ابتدا کمی تمرکزمان از دست رفت و به نظر می رسید تیم کمی خسته است. در نهایت هدف پیروزی بود و به آن هم رسیدیم.»

بارسا با ۹ گل زده از بیرون محوطه جریمه، از این حیث در لالیگا شماره یک است. کومان در این رابطه گفت:« در بازی ها اغلب سعی می کنیم با شوتزنی از بیرون محوطه جریمه به گل برسیم. در تمرینات روی این مساله کار می کنیم و امشب سه گل به این طریق زدیم.»

مسی:« او باز هم نشان داد که بهترین است. گل اول لئو فوق العاده زیبا بود. او شایسته این است که لقب مهمترین ستاره بارسا را یدک بکشد.»

تگ ها


لیونل مسی رونالد کومان بارسلونا