کومان: مسی جایی نمی رود، هدف خبرنگار جنجال بود

سرمربی هلندی بارسا در نشست خبری بازی با اتلتیکو از سوالات فراوان در مورد جدایی احتمالی مسی ناراضی بود....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته پپ گواردیولا قراردادش با سیتی را برای دو فصل دیگر تمدید کرد و گفته می شود مهمترین هدف او جذب لیونل مسی در تابستان آینده است. در انگلیس معتقدند سیتی همین زمستان پیشنهادی ۶۰ میلیون یورویی برای مسی ارائه خواهد داد که می تواند برای وضعیت اقتصادی بد فعلی بارسا حکم ناجی را داشته باشد. مسی اخیرا و در بازگشت به بارسلونا به شدت از انتقادات اطرافیان گریزمان و نیز حضور ماموران مالیاتی در جت شخصی اش عصبانی بود و با خبرنگاران در این مورد صحبت کرد.

بارسا فردا در وندا متروپولیتانو میهمان اتلتیکو مادرید است که یک بازی حساس و حیاتی محسوب می شود.

رونالد کومان سرمربی بارسا در نشست خبری این بازی گفت:« می دانیم که بازی دشواری خواهد بود و برابر چه تیمی قدری قرار خواهیم گرفت. اتلتیکو تیمی با مربی و بازیکنان برجسته است ولی ما به خودمان اطمینان داریم. در مورد غایبان زیاد اتلتیکو صحبت می شود ولی ما هم غایبان مهمی داریم.»

جدایی مسی از بارسا:« اول بگویم که عصبانیت مسی را درک می کنم. باید احترام افرادی مثل مسی را بیشتر حفظ کرد. او یک پرواز ۱۵ ساعته طولانی هم از آرژانتین داشت. سوال خبرنگار در مورد گریزمان از مسی یک نوع بی احترامی بود. معتقدم هدف خبرنگار جنجال سازی بود. هرگز بین مسی و گریزمان مشکلی ندیده ام. باید از در اختیار داشتن این دو لذت برد. من از جنجال و تنش خوشم نمی آید و شایعه اختلاف این دو مزخرف است. مسی را خارج از بارسا نمی بینم و دیگر به سوالات اینچنینی پاسخ نمی دهم.»

غیبت سوارز:« سوارز؟ گفتم که ما هم غایبانی برای بازی فردا داریم.»

تقویم فشرده:« به خصوص برای باشگاه های بزرگ، این تقویم، فشرده و خطرناک است. برای بازیکنان هر سه روز بازی کردن در تیم ملی مناسب نیست. من مربی هلند بودم و هرگز روی بازیکنانم ریسک نمی کردم. من همیشه باشگاه ها را هم مد نظر داشتم.

در ضمن نمی دانم چرا همیشه در بازی های خارج از خانه باید ساعت ۲۱ به میدان برویم؟ این را درک نمی کنم. این به سود باشگاه هایی مثل بارسا نیست. شاید ساعت ۲۱ برای برگزاری بازی با اتلتیکو منطقی باشد اما نه اینکه هر بازی دور از خانه بارسا، ساعت ۲۱ به انجام برسد.»

تگ ها


لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید لیونل مسی رونالد کومان آنتون گریزمان بارسلونا