کومان: نگرانم، این همه اشتباه پذیرفتنی نیست

بارسلونا امشب در بازی برابر آلاوس که از دقیقه ۶۲ ده نفره شده بود، نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی ۱-۱ دست پیدا کند....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا که ساعاتی قبل از برد ۴-۱ رئال بر اوئسکا آگاه شده بود، امشب برای پیروزی پای به زمین آلاوس گذاشت اما در نهایت با یک امتیاز میدان را ترک کرد. به این ترتیب فاصله بارسا با رئال به ۸ امتیاز افزایش یافت و با تیم ۱۹ جدول نیز تنها ۴ امتیاز اختلاف دارد. تک گل بارسا را آنتوان گریزمان به ثمر رساند. در طول بازی بازیکنان بارسا فرصت های بسیار زیادی را از دست دادند.

رونالد کومان سرمربی بارسا که از نمایش تیمش ناامید به نظر می رسید، در نشست خبری پس از بازی گفت:« از نیمه اول راضی نبودم و چندین بازیکن مان هم کارت زرد گرفتند. تصمیم به سه تعویض بین دو نیمه گرفتم، نه به دلیل عملکرد بد بلکه نیاز به اضافه کردن نیروهای تهاجمی بیشتری در زمین داشتیم. از عملکرد خط حمله مان راضی نبودم و نگرانی های داشتم.»

کومان ادامه داد:« برابر یوونتوس هم چنین مشکلی داشتیم و بارها فرصت سوزی کردیم. امشب گل اول را به آلاوس هدیه کردیم و باید بگویم این همه اشتباه اصلا پذیرفتنی نیست. نمی دانم نتیجه پایانی منصفانه است یا خیر ولی نیمه دوم ریتم بسیار بالا و هجومی ای داشتیم. دقیقا مثل بازی با یوونتوس اما امشب نتوانستیم بیشتر از یک گل بزنیم.

تلاش بازیکنان کافی نبود و همیشه نمی توان با اعتبار و شخصیت تیمی پیروز شد و باید عملکردی بهتر داشت. وقتی این همه موقعیت خلق می کنید و تنها یک گل می زنید، یعنی یک جای کار ایراد دارد. این واقعا نگران کننده است.»

تگ ها


رونالد کومان بارسلونا