کومان: هدایت بازیکنی مثل مسی یک افتخار است

رونالد کومان خوشبین است که لیونل مسی فصل بعد نیز در بارسلونا بماند....

به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست سنگین بارسا از بایرن در لیگ قهرمانان، لیونل مسی حاضر به هیچ واکنشی نشده و به دور از اخبار و حواشی در تعطیلات تابستانی است. او البته ملاقاتی کوتاه با رونالد کومان سرمربی جدید بارسا داشت و با او از تردید هایش در مورد ادامه کار در بارسا سخن گفت.

لیونل مسی در حال حاضر بیش از اینکه خود را در بارسا ببیند، به جدایی فکر می کند ولی بارسلونا در تلاش است تا هر طور شده او را برای ادامه همکاری متقاعد کند. از قرارداد مسی با بارسا تنها یک سال باقیمانده است.

رونالد کومان سرمربی بارسا در مورد لیونل مسی به بارسا تی وی گفت:« مسی مرکز ثقل بارسلوناست و باید بگویم که مربی او بودن برایم یک افتخار است. مسی قطعا رهبر پروژه جدید باشگاه است و می تواند نقش اصلی را در پیشرفت تیم و بازگرداندن باشگاه به روزهای اوجش ایفا کند. با مسی به روزهای روشن فکر می کنم.»

کومان ادامه داد:« بارسلونا خانه من است. دفعات قبل که به باشگاه می آمدم، کمبود یک چیز را حس می کردم و آن یک کار جدی برای بارسلونا بود. همیشه رویای مربیگری بارسا را داشتم و حالا اینجا هستم. از این بابت بسیار خوشحالم. مربی ای هستم که برایش انضباط اهمیت فراوانی دارد و اینکه تیم از یک سازماندهی مناسبی برخوردار باشد. دوست دارم بارسا مالک توپ و میدان باشد و ما هلندی ها عاشق فوتبال هجومی نیز هستیم. با بازیکنانم رک و صریح هستم و پیام هایم روشن و شفاف هستند.»

کومان در تمجید از فرانکی دی یونگ هافبک هلندی بارسا نیز گفت:« فرانکی بازیکن جوانی است ولی عملکردش تا به الان خیلی خوب بوده و با توجه به اینکه بازی در بارسا کار هر بازیکنی نیست، باید او را ستایش کرد. دی یونگ آینده بارسلوناست.»

تگ ها


رونالد کومان لیونل مسی تیم‌ ملی هلند فرانکی دی یونگ بارسلونا