کومان: هرگز به توانایی گریزمان شک نکردم

اوج گرفتن بارسلونا در هفته های اخیر، مدیرون فرم خوب بازیکنانی چون گریزمان و دمبله است....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا در هفته های اخیر توانسته با بازیابی فرم خوب خود، دوباره اوج بگیرد. هرچند این تیم در حال حاضر با یک بازی بیشتر و ده امتیاز کمتر از اتلتیکو مادرید صدرنشین، در رده چهارم جدول لالیگا قرار دارد. البته بارسا در صورت برد برابر رئال بتیس در بازی امشبف می تواند دوباره به رده دوم جدول صعود کند.

احیای آبی اناری ها همزمان شده با بازگشت آنتوان گریزمان به ترکیب این تیم. گریزمان در هشت بازی اخیر خود هفت گل برای بارسا به ثمر رسانده است، از جمله ۲ گل در پیروزی ۵-۳ کوپا دل ری مقابل گرانادا در روز چهارشنبه.

رونالد کومان، سرمربی بارسلونا، درباره فرم خوب گریزمان گفت: "یادم هست که وقتی به بارسلونا پیوستم با او تماس گرفتم. به گریزمان گفتم که من اعتماد زیادی به او دارم. می دانم که در ابتدا آنقدری که الان هست، موثر نبود.

اما من هرگز به توانایی او شک نکردم. او خود بزرگترین منتقد عملکرد خودش است. گریزمان برای ما بسیار مهم است و همیشه به سختی تلاش کرده تا به آمادگی کامل بازگردد و بهترین فرم خود را پیدا کند. نمی توانید بیش از این چیزی بخواهید."

گریزمان تنها یکی از بازیکنان بارسلونا است که توانسته در هفته های اخیر فرم خوب خود را بار دیگر به دست بیاورد، هموطن فرانسوی او عثمان دمبله نیز از دیگر بازیکنانی است که او نیز روی فرم آمده است.

کومان درباره دمبله افزود: "نمی دانم در سال های پیش چه اتفاقاتی افتاده بود، اما او از نظر فیزیکی پیشرفت زیادی کرده است.

دمبله عالی است. او سریع است و از نبردهای تن به تن نمی هراسد. او بسیار در عملکرد تیم دخیل است، او بسیار راضی و خوشحال است و ما باید به همین روال ادامه دهیم."

کومان همچنین تایید کرده است که سرجی روبرتو به دلیل مصدومیت برابر بتیس بازی نمی کند و در دیدار رفت برابر PSG از سری رقابت های چمپیونزلیگ نیز غایب خواهد بود.

تگ ها


آنتون گریزمان عثمان دمبله بارسلونا