کومان: هلند امروز فقط برای سه امتیاز بازی کرد

رونالدو کومان ضمن ابراز رضایت از نتیجه دیدار مقابل بلاروس، تنها هدف تیمش را کسب هر سه امتیاز بازی عنوان کرد...

رونالدو کومان ضمن ابراز رضایت از نتیجه دیدار مقابل بلاروس، تنها هدف تیمش را کسب هر سه امتیاز بازی عنوان کرد

به گزارش مدال، در دور هشتم مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰، هلند موفق شد در دیداری دشوار بلاروس را ۲-۱ شکست داده و صدرنشین گروه C باقی بماند. رونالد کومان که از نتیجه به دست آمده راضی بود در پایان به خبرنگاران گفت:

"در نیمه اول، عملکرد خوبی داشتیم و با دو گل به رختکن رفتیم. همه چیز طبق برنامه پیش رفت اما همیشه باید بدانید که ممکن است دروازه شما باز شود. در صحنه گل، در مقابل سه مهاجم حریف فقط دو مدافع ما حاضر بودند. به نظرم دی یونگ و بلیند باید در این صحنه به مدافعان کمک می‌کردند.

وقتی بازی ۲-۰ بود، به این فکر افتادم بازیکنانی را به زمین بفرستم که کمتر فرصت بازی داشته‌اند اما پس از گلی که دریافت کردیم، نظرم عوض شد و تصمیم گرفتم از ده رون، لوک دی یونگ و بابل استفاده کنم. لوک دی یونگ را به زمین فرستادم چون حس کردم به بازیکنی با قابلیت تمام‌کنندگی بیشتر نیاز داریم.

در نیمه دوم اصلا از عملکرد تیم راضی نبودم. تا اواسط نیمه دوم عملا هیچ موقعیتی روی دروازه حریف ایجاد نکردیم. اگرچه موفق به زدن گل سوم نشدیم اما آنها هم شانسی برای به تساوی کشاندن بازی نداشتند. برخی از بازی‌ها است که شما باید در آن فقط برنده شوید و سه امتیاز را به دست بیاورید. این بازی دقیقاً چنین شرایطی داشت. پس بیایید بحث را تمام کنیم و به خانه برگردیم."

اخبار مرتبط:

تداوم صدرنشینی هلند با غلبه بر بلاروس

تگ ها


رونالد کومان مقدماتی یورو ۲۰۲۰ تیم‌ ملی هلند فوتبال جهان