کومان و روزهای سردرگمی؛ مسی پاسخ نهایی را بدهد

رونالد کومان تابستان امسال هفته های شلوغ و پرحاشیه ای را در بارسلونا پشت سر گذاشت....

به گزارش "ورزش سه"، این روزها مستندی در مورد روزهای آغازین حضور رونالد کومان روی نیمکت بارسلونا از تلویزیون هلند در حال پخش است. کومان تابستان امسال با رها کردن نیمکت تیم ملی کشورش جانشین کیکه ستین در بارسلونا شد و روزهای ابتدایی پرتنش و بسیار سختی داشت.

او تمرینات بارسا را با بازیکنان ذخیره و تازه به خدمت گرفته شده در دست گرفت و با بحران جدایی لیونل مسی هم روبرو بود. فوق ستاره آرژانتینی با ارسال بوروفکس رسما درخواست جدایی داده بود ولی در نهایت باشگاه با جدایی او مخالفت کرد و کومان نفسی به راحتی کشید.

در بخش هایی از این مستند که کومان را در تمرینات، کنار خانواده و ....نشان می دهد، او در مورد پدری گونزالس بازیکن ۱۷ ساله تازه جذب شده بارسا صحبت می کند. بازیکنی که کسی از او شناختی نداشت ولی حالا پس از گذشت ۶ ماه، نامی آشنا برای فوتبال دوستان است.

کومان در توصیف پدری گفته بود:« یک بازیکن در تمرینات است به نام پدری. او را از لاس پالماس جذب کرده اند و نمی شناسمش. البته می گویند او مایکل لادروپ یا اینیستای جدید بارسلونا خواهد شد. هنوز به شناخت دقیقی از او نرسیده ام ولی باید دید روند پیشرفتش چطور خواهد بود. او یکی از استعدادهای بزرگ حال حاضر اسپانیاست.»

کومان در مورد وضعیت مسی هم گفته بود:« دوست دارم بماند. او بهترین بازیکن دنیاست ولی باید بداند که تغییرات زیادی در بارسا ایجاد خواهد شد ولی هنوز نامی از جداشده ها نخواهم برد. قرار است به بازیکنان جوان میدان بدهم. او باید تصمیم بگیرد که به ایده های من اطمینان کند یا خیر. او باید جواب مثبت یا منفی را بدهد.»

تگ ها


لیونل مسی پدری رونالد کومان بارسلونا