کومان پشیمان شد؛ یک نفر از لیست سیاه خط خورد

لوئیس سوارز که از سوی باشگاه بارسلونا در فهرست مازاد قرار داده شده، ممکن است در نهایت ماندنی شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بلافاصله پس از انتخاب رونالد کومان به عنوان جانشین کیکه ستین در بارسا، لیست سیاه او در رسانه ها منتشر شد. سرمربی هلندی خیلی زود با بازیکنانی که مدنظرش نبودند، تماس گرفت و به صورت تلفنی از آنها خواست که برای فصل بعد به دنبال تیمی دیگر برای خود باشند.

لوئیس سوارز، ساموئل اومتیتی، ایوان راکیتیچ و آرتورو ویدال بازیکنانی بودند که از سوی کومان در فهرست خروج باشگاه قرار گرفتند و باشگاه کاتالان قصد دارد هر چه زودتر کار انتقال شان به باشگاهی دیگر را نهایی کند.

در این بین گفته می شود آرتورو ویدال و راکیتیچ به ترتیب با اینتر و سویا به توافق رسیده اند و هیچ پیشنهادی هم برای اومتیتی نرسیده ولی شرایط سوارز کمی متفاوت است.

ستاره اروگوئه ای قصد دارد پس از دریافت دستمزد سال آینده خود با بارسا فسخ کند که این امر به سادگی میسر نخواهد بود.

طبق ادعای ال چیرینگیتو، بارسا قصد داشت پس از جدایی سوارز برای جذب لائوتاور مارتینز ستاره اینتر به صورت جدی اقدام کند ولی پس از درخواست جدایی لیونل مسی، حالا لائوتارو برای پیوستن به بارسا دچار تردید شده و ممکن است قراردادش را با نراتزوری تمدید کند.

به همین دلیل رونالد کومان تغییر عقیده داده و قصد گفت و گویی جدید با سوارز را دارد تا او را برای ماندن ترغیب کند. اکنون باید دید سوارز که از تصمیم قبلی سرمربی هلندی خشمگین است، چه واکنشی نشان خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

تست پزشکی بازیکنان بارسلونا پیش از آغاز تمرینات/ ویدیو

مسی با پول می ماند؟/ نیمار «نه» بزرگ را گفت!

 

 

بیشتر بخوانید:

تست پزشکی بازیکنان بارسلونا پیش از آغاز تمرینات/ ویدیو

مسی با پول می ماند؟/ نیمار «نه» بزرگ را گفت!

 

 

تگ ها


لیونل مسی لوئیس سوارز رونالد کومان لائوتارو مارتینز تیم‌ ملی هلند اینتر میلان فوتبال جهان بارسلونا فوتبال