کونته : احساس عجیبی در کنار زمین داشتم

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی اکسپرس، چلسی در نخستین فصل حضور آنتونیو کونته در نیمکت مربیگری خود دست به کار بزرگی زد و توانست قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را به دست آورد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی اکسپرس، چلسی در نخستین فصل حضور آنتونیو کونته در نیمکت مربیگری خود دست به کار بزرگی زد و توانست قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را به دست آورد ...

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی اکسپرس، چلسی در نخستین فصل حضور آنتونیو کونته در نیمکت مربیگری خود دست به کار بزرگی زد و توانست قهرمانی در لیگ برتر انگلیس را به دست آورد.

آبی پوشان لندنی با پیروزی یک بر صفر برابر وست برومویچ موفق شدند دو  هفته قبل از پایان لیگ جام را به بالای سر ببرند. طبیعی است که آنتونیو کونته از این موفقیتی که تیمش به دست آورده غرق در شادی باشد. سرمربی چلسی در نشست خبری بعد از بازی گفت : همه ما خوشحال هستیم. بعد از مدت ها تلاش کردن و پیروز شدن در نهایت موفق شدن به عنوان قهرمانی برسیم. بسیار خوشحالم که در نخستین فصل حضور خود در چلسی اعتماد هواداران را به دست آوردم و تیم را قهرمان کردم.

او ادامه داد: تغییر سیستم چلسی به ۳-۴-۳ مهم ترین و اصلی ترین دلیل قهرمانی ما بود. بعد از مدت ها فکر کردن، به این نتیجه رسیدم که با این سبک بازی موفق خواهیم شد. با بازیکنانی که در اختیار داشتم، بهترین ترکیب را به میدان فرستادم و سبک بازی ما باعث شد تا بهترین نتایج را کسب کنیم و در نهایت قهرمان شویم.

کونته در ادامه سخنانش اظهار کرد: دست به کار بزرگی زدیم و طبیعی است که اکنون احساس خوشحالی و راحتی کنم. فصلی رویایی برای ما بود. اکنون دیگر باید روی جام حذفی تمرکز کنیم و تلاش کنیم قهرمانی در  این رقابت را هم به دست آوریم.

سرمربی ایتالیایی آبی پوشان در پایان سخنانش گفت : در هر دیداری احساس می کردم که خودم در میدان هستم و بازی می کنم. احساس عجیبی در کنار زمین داشتم. از بازیکنان چلسی به خاطر تلاش زیادی که از خود نشان دادند، تشکر می کنم و این قهرمانی را به آنها و هواداران تبریک می گویم. در هر حالتی در کنار بازیکنان تیم خواهم بود و از آنها حمایت می کنم. این قهرمانی با تلاش همه ما به دست آمد.