کونته: ۲ بار چیزی نمانده بود مربی رئال شوم

آنتونیو کونته سرمربی اینتر قصد دارد فردا برابر رئال تیمش را هجومی به زمین بفرستد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید و اینتر فردا در روزشگاه آلفردو دی استفانو به مصاف هم خواهند رفت. دیداری از هفته سوم دور گروهی لیگ قهرمانان که هر دو تیم به پیروزی در آن نیاز مبرم دارند. رئال از دو بازی قبلی خود یک امتیاز دارد و شرایط اینتر هم خیلی متفاوت نیست و تنها یک امتیاز بیشتر اندوخته است. غایب بزرگ اینتر در بازی فردا روملو لوکاکو است ولی الکسیس سانچز توانست وارد فهرست شود.

آنتونیو کونته سرمربی اینتر در نشست خبری این بازی گفت:« بازی فردا بازی خیلی مهمی برای ما و همچنین رئال است. هر دو تیم جاه طلب هستند و به دنبال صعود به دور بعد. رئال تیمی مجهز و باکیفیت است و بازی برابر چنین تیمی هرگز آسان نیست. این را گذشته و حال رئال مادرید نشان می دهد. ما اینجا هستیم تا نبردی برابر با رئال داشته باشیم و برای این مهم از ابزارهای خودمان استفاده خواهیم کرد.»

کونته ادامه داد:« من قبل از بازی در مورد نتیجه حرفی نمی زنم و پیش بینی نخواهم کرد. فردا خیلی مهم است که در میدان، شخصیت و ایده بازی مان را نشان دهیم. برای رئال حداکثر احترام را قائلم ولی ما برای مساوی بازی نخواهیم کرد و طبعا تیمی که بهتر بازی کند، برنده خواهد شد. ما می خواهیم تیم بهتر میدان باشیم.»

کونته در مورد الکسیس سانچز گفت:« نمی توانم از الان بگویم که بازی خواهد کرد یا خیر. چیزی که می توانم بگویم این است که او پس از مدت ها امروز به تمرینات برگشت و به گروه ملحق شد.»

نامزد مربیگری رئال:« بله؛ دو بار نزدیک بود هدایت رئال با قبول کنم اما شرایط مهیا نبود. هر دو بار در میانه های فصل بود و فکر کردم خیلی اوضاع مساعد نیست و شاید کار برایم دشوار شود. الان در اینتر هستم و از کار در این باشگاه خیلی خوشحالم.»

زیدان:« زیزو یک استثنا و بی همتاست. یک مرد بزرگ که ارتباط خیلی خوبی هم با او دارم.»

تگ ها


الکسیس سانچس زیدان اینتر میلان آنتونیو کونته منچستر یونایتد رئال مادرید