کونته بالاتر از آلگری، گزینه اول رئال برای جانشینی زیزو

امروز رسانه های ایتالیایی از پایان کار آنتونیو کونته در اینتر خبر دادند....

به گزارش "ورزش سه"، تیتر یک امروز گاتزتا دلو اسپورت به اختلاف عمیق بین سران اینتر و آنتونیو کونته اختصاص دارد. کونته اخیرا اینتر را پس از ۱۱ سال فاتح اسکودتو کرد ولی پس از دو سال نشستن روی نیمکت این تیم، به نظر در راه جدایی است.

مشکلات مالی اینتر باعث شده تا کمپانی سانینگ چین مالک باشگاه در صدد کاهش ۲۰ درصدی دستمزدها باشد و حداقل یک بازیکن بزرگ تیم نیز باید فروخته شود تا هزینه های لازم برای نقل و انتقالات فراهم شود. اینتر توان این را ندارد تا خواسته های کونته در انتقالات را فراهم کند و دستمزد این مربی نیز از ۱۲ به ۶ میلیون یورو باید کاهش پیدا کند. 

با این اوصاف بعید است کونته فصل بعد هم مربی اینتر باشد. در همین رابطه رسانه های اسپانیایی ادعا کرده اند که کونته در صورت جدایی از اینتر یکی از گزینه های اصلی هدایت رئال مادرید خواهد شد.

کونته سال ۲۰۱۹ تا یک قدمی نیمکت رئال رفت ولی با مخالفت سرخیو راموس و بزرگان رختکن، در نهایت عقب نشینی کرد. او بارها گفته است که پیشنهاد دومی از رئال برسد، قطعا قبول خواهد کرد.

در رئال فعلا منتظر پاسخ نهایی زین الدین زیدان هستند. او اگر در ملاقات هفته بعد با سران باشگاه اعلام جدایی کند، آنگاه مذاکرات با کونته وارد فاز جدی تری خواهد شد. مکس آلگری نیز دیگر گزینه رئال است ولی در ایتالیا معتقدند او به نیمکت اینتر و یوونتوس نزدیک تر است.

تگ ها


ماسیمیلیانو آلگری زیدان اینتر میلان فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال