کونته: باید باعث افتخار هواداران مان باشیم

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر معتقد است تیمش برای صعود به فینال به یک عملکرد عالی مقابل یوونتوس احتیاج دارد....

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته دیدار رفت مرحله نیمه نهایی رقابت های کوپا ایتالیا بین دو تیم اینتر و یوونتوس و به میزبانی نراتزوری برگزار شد که این مسابقه با نتیجه ۲-۱ به نفع شاگردان آندره پیرلو تمام شد تا بیانکونری نیمی از راه صعود را طی کرده باشد. با این حال آنتونیو کونته معتقد است که اینتر برای جبران بازی رفت و صعود به مسابقه فینال به یک عملکرد عالی مقابل یووه احتیاج دارد.

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر پیش از بازی حساس تیمش مقابل یوونتوس به نوعی فشار را از روی شاگردانش برداشته و می‌گوید جدای از نتیجه آنها باید عملکردی افتخارآمیز داشته باشند. کونته گفت: " ما می‌دانیم که باید باعث افتخار هواداران مان باشیم. بچه ها آگاه هستند که هرکسی این پیراهن را بپوشد باید فارغ از نتیجه، باعث افتخار طرفداران شود.  این باید رسالت ما باشد."

کونته در ادامه گفت: " ما باید خیلی کار کنیم و به روش درستی برای این بازی آماده شویم. این بهترین چیز برای متقاعد کردن بازیکنان است که می توانند در این بازی برنده شوند. ما باید عزم راسخی داشته باشیم و سعی کنیم کامل باشیم زیرا فقط می توانیم یوونتوس را با عملکرد عالی شکست دهیم."

تگ ها


اینتر میلان آنتونیو کونته