کونته: باید سعی کنیم به تعادل برسیم؛ لیورپول تیم بسیار با استعدادی است

سرمربی چلسی در خصوص تقابل با لیورپول در آنفیلد به صحبت پرداخت. آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، در نشست مطبوعاتیق ......

سرمربی چلسی در خصوص تقابل با لیورپول در آنفیلد به صحبت پرداخت. 

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، در نشست مطبوعاتی قبل از بازی مقابل لیورپول حاضر شد و درباره شرایط شاگردانش برای دیدار حساس در آنفیلد به صحبت پرداخت. 

سرمربی چلسی در خصوص تقابل با لیورپول گفت:

امروز تمرین خوبی داشتیم. سعی کردیم به بهترین نحو ممکن برای بازی آماده شویم، امّا برای این بازی بزرگ فقط یک روز وقت داشتیم، این که برای این بازی یک روز وقت داشته باشیم، صحیح نیست، نه فقط برای چلسی، بلکه برای همه تیم ها، این صحیح نیست. هفته پرفشاری را پشت سرگذاشتیم، با این وجود، نباید بهانه ای داشته باشیم و سعی کنیم که بازی خوبی مقابل تیم قدرتمند لیورپول ارائه دهیم و به دنبال کسب نتیجه خوبی باشیم. 

کونته درباره وضعیت موزس نیز گفت:

از وضعیت موزس بسیار خوشحالم، البته او هنوز نیاز به زمان دارد تا به بهترین شرایط فیزیکی اش برسد. 

سرمربی چلسی درباره محمد صلاح، وینگر مصری و ستاره این روزهای لیورپول گفت:

او را به خوبی می شناسم، چند سال در ایتالیا بازی کرده است، او بازیکن بسیار خوب، خطرناک و از نظر فنی بسیار مستعد است. علاوه بر این، او بسیار سریع است و در مصاف های تک به تک بسیار خوب است و تمام کننده فوق العاده ای است. باید بسیار مراقب باشیم، نه فقط مراقب او، بلکه مراقب مانه، کوتینیو، فیرمینو و استوریج، آن ها استعداد بالایی دارند. 

سرمربی چلسی در پاسخ به خبرنگاری درباره اصلاح ریش هایش، عنوان کرد که دخترش از او خواسته که اصلاح کند، چراکه مسن تر به نظر رسیده است. کونته درباره فابرگاس نیز گفت:

فابرگاس دقایق زیادی را بازی کرده و نیاز دارد که کمی استراحت کند. من اکنون 4 هافبک در اختیار دارم که در فرم آماده ای هستند و مطمئناً از سیستم چرخشی هم استفاده خواهم کرد. سسک هم از نظر حمل توپ و بازی بدون توپ، تعهد خوبی از خود نشان داده است. وقتی با سه هافبک بازی می کنیم، او آزادی بیشتری از نظر هجومی دارد. 

کونته افزود:

مهّم این است که تعادل خود را حفظ کنیم، این فصل تیم، فراز و نشیب زیادی داشته است، امّا اکنون به دنبال راه حل های متفاوتی نسبت به فصل گذشته هستیم.

تگ ها


اخبار روز چلسی لیگ برتر فوتبال