کونته: برای تلاش و جدیت موراتا خوشحالم

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی به آلوارو موراتا توصیه کرد که باید سخت تلاش کند تا عملکرد نه چندان خوبش مقابل آرسنال به دست فراموشی سپرده شود ......

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی به آلوارو موراتا توصیه کرد که باید سخت تلاش کند تا عملکرد نه چندان خوبش مقابل آرسنال به دست فراموشی سپرده شود.
موراتا در دیدار شب گذشته چلسی مقابل آرسنال که با تساوی 2-2 به پایان رسید، 3 موقعیت عالی را از دست داد. او که در 19 بازی این فصل، 10 گل به ثمر رسانده، آمار رو به افتی داشته است. در حقیقت بیشتر این گل ها به اوایل حضورش در چلسی باز می‌گردد و در 8 بازی اخیر او تنها 2 گل به ثمر رسانده است. حال کونته تاکید کرد که موراتا باید سخت تلاش کند که این بازی ضعیف از یاد او فراموش شود.
او گفت:" فکر می‌کنم خیلی ناراحت کننده بود، زیرا موقعیت های زیادی برای کسب پیروزی داشتیم، باید در این بازی ها پیروز شد. به جایش ما از تساوی مقابل یک تیم خوب صحبت می‌کنیم. موراتا در این چند وقت خوش شانس نیست. او باید به تلاشش ادامه دهد. ناراحتیم زیرا او موقعیت های زیادی از دست داده است؛ ولی در حال حاضر، برای تلاش و جدیتش خوشحالم. باید ناراحت باشیم، هم من و هم بازیکنان. فرصت خوبی برای پیروزی داشتیم و شایسته پیروزی بودیم."

تگ ها


اخبار روز چلسی لیگ برتر فوتبال