کونته: برای حفظ موفقیت باید تغییر کنیم

کونته:آرسنال شانس اول قهرمانی است به گزارش مدال به نقل از ......

کونته:آرسنال شانس اول قهرمانی است

به  گزارش مدال به نقل از  ...

کونته: آرسنال شانس اول قهرمانی است

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از ساکرنت، چلسی در آخرین بازی خود در لیگ انگلیس با نتیجه پنج بر یک ساندرلند را شکست داد تا قهرمانی خودش را  جشن بگیرد. آنها هفته آینده در فینال جام حذفی به مصاف آرسنال خواهند رفت.

آنتونیو کونته بعد از قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، گفت : اکنون که موفق شدیم، باید این را بدانیم که حفظ این شرایط بسیار سخت و مهم است. به نظر من حفظ کلید این موفقیت، تغییرات است. چلسی فصل گذشته دهم شد. این فصل در حالی کارمان را شروع کردیم که کسی روی ما حساب نکرده بود. هر هفته لذت می بردیم و تمرین می کردیم و خوشبختانه به آن چه که خواستیم هم رسیدیم. در ابتدای فصل بازی کردن با سه مدافع برای بازیکنان جالب و عجیب بود ولی با آن کنار آمدند. از بازیکنان بزرگ و خوبی در طول فصل استفاده کردم و از همه شان راضی هستم.

چلسی می تواند هفته آینده با برتری برابر آرسنال دوگانه داخلی را کسب کند. این بازی در ورزشگاه ومبلی برگزار می شود.

کونته در ادامه اظهار کرد: آرزوی قهرمانی در جام حذفی را دارم ولی فکر می کنم شانس آرسنال بیشتر باشد. در حال حاضر برای ما سخت است تا در جام حذفی رقابت کنیم. البته برای بازیکنان و باشگاه، دستاورد بزرگی خواهد بود که به این مهم برسند. اکنون بهتر است که از این شرایط لذت ببریم ولی باید این را بدانیم که حفظ موفقیت، از رسیدن به آنها سخت تر خواهد بود. ما یک بازی دیگر تا پایان فصل داریم که می توانیم با یک جام آن را تمام کنیم. بعد از آن زمان کافی برای ایجاد تغییرات در تیم وجود دارد.