کونته: بردن دل هواداران اینتر آسان نبود

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر بازیکنان این تیم را شایسته ستایش و تمجید دانسته است....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر امروز با دو گل کروتونه را مغلوب کرد و حالا در صورت نبردن آتالانتا در بازی فردا شب قهرمان خواهد شد. از تاریخ از ۲۲ نوامبر، اینتر ۲۲ پیروزی، چهار تساوی و تنها یک شکست برابر سمپدوریا کسب کرده و عملکرد فوق العاده ای داشته است و کونته از این نتیج درخشان رضایت دارد.

آنتونیو کونته گفت: "من فکر می کنم ما در این فصل شاهد رشد مداوم تیم در هر زمینه ای از جمله ذهنیت، تقسیم افکار و تجربه فشار شدید مسابقات بودیم. حالا چه بازیکنانی که بازی می کنند یا چه آنها نیمکت نشین هستند، تیمی مستحکم را تشکیل داده اند.

می دانیم که نام مان در تاریخ اینتر باقی می ماند، زیرا در واقع یک سلطنت ۹ ساله را شکستیم. این عملکرد راضی کننده است و بازیکنان اینتر شایسته تبریک هستند. من به بازیکنان گفتم که اگر قهرمان شوید، نام شما در تاریخ این باشگاه ثبت خواهد شد. اگر این اتفاق رخ نداد ممکن است می توانید سه، هفت یا چند بیشتر سال در اینتر باشید، اما فقط یکی از خیل بازیکنان این تیم خواهید بود.

من به بازیکان پس از بازی ورونا گفته بودم که آنها یک روز تعطیل خواهند داشت و فردا نیز این اتفاق رخ می دهد. ما باید وقت مان را با خانواده خود بگذرانیم، زیرا مقطع بسیار سختی را سپری کرده ایم. می دانیم که در آستانه کسب عنوان قهرمانی هستیم و البته آرامش خود را حفظ می کنیم.

فکر نمی کنم قهرمانی ما بستگی به تیم دیگری داشته باشد، زیرا این اختلاف بزرگ با دیگر تیم ها به خاطر عملکرد خودمان بوده و نیازی نیست که از تیم دیگری به خاطر نتیایجی که می گیرد تشکر کنیم. همه چیز هنوز در دست خود ماست. می دانتم ورود به قلب همه هواداران اینتر برای من آسان نبود، اما من همیشه با تمام توانم برای تیمی که در آن حاضر هستم کار می کنم."

تگ ها


اینتر میلان آنتونیو کونته