کونته: بعد از هر بازی ۲، ۳ کیلو وزن کم می‌کنم

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال چلسی از استرس و فشار روانی فراوانی که در جریان بازی ها به او وارد می شود گفت و اینکه احساس می کند در مربیگری بیش از زمانی که فوتبالیست بود، استعداد دارد ......

سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال چلسی از استرس و فشار روانی فراوانی که در جریان بازی ها به او وارد می شود گفت و اینکه احساس می کند در مربیگری بیش از زمانی که فوتبالیست بود، استعداد دارد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: آنتونیو کونته، سرمربی سابق تیم فوتبال یوونتوس و تیم ملی ایتالیا را خیلی ها به خاطر واکنش های احساسی اش در کنار زمین می شناسند و اهالی فوتبال جزیره هم فصل گذشته فهمیدند که وقتی تیم این مرد ایتالیایی بازی دارد، نباید به او نزدیک شوند چون هر لحظه امکان دارد که چیزی توسط او شوت شود و فریادی غیرمنتظره بزند. خود کونته هم قبول دارد که عکس العمل هایش در کنار زمین هنگام تماشای بازی های تیمش بیش از اندازه زیاد است طوری که او را از نفس می اندازد.

کونته در گفت و گو با نشریه تلگراف انگلیس گفت: وقت بازی های تیمم تمام می شود، من نابود شده ام. فکر می کنم که در جریان بازی 2 تا 3 کیلو وزن کم می کنم. من سعی می کنم که تمام شور و اشتیاقم را به کارم انتقال دهم. می دانم که در آینده کارم خیلی سخت می شود اگر بخواهم به این روند ادامه دهم چون اگر بخواهی کنار زمین بمانی و با این درجه از هیجان و اشتیاق بازی را دنبال کنی باید کلی انرژی داشته باشی. در آینده که انرژی من کمتر شود احتمالاً مجبور خواهم شد که خودم را آرام نگه دارم و بیشتر روی نیمکت بمانم.

کونته ادامه داد: اگر شما مرا در دوران بازیگری ام دیده باشید، یادتان هست که در آن دوران هم من همیشه شور و اشتیاق فراوانی داشتم و سرشار از انگیزه برای جنگیدن و غلبه بر مشکلات بودم. استعداد من به عنوان یک فوتبالیست متوسط بود اما من مجبور بودم سخت تلاش کنم تا بر محدودیت هایی که داشتم غلبه کنم. فکر می کنم که توانسته ام آن رویکرد را به دوران مربیگری ام هم انتقال دهم اما فکر می کنم که در کل به عنوان یک مربی نسبت به دوران بازیگری ام با استعدادتر هستم.

با فتح لیگ برتر در فصل گذشته، کونته حالا مأموریت بزرگتری مانند تلاش برای فتح لیگ قهرمانان را پیش رو دارد، هدف که در سه فصل حضورش در یوونتوس نتوانست آن را محقق کند.

وی عنوان کرد: من برای حضور در لیگ قهرمانان هیجان دارم اما می دانم که هنوز راهی طولانی در پیش داریم تا بتوانیم به جایگاه یک مدعی برای فتح این رقابت ها برسیم. ما تلاش می کنیم که به این جایگاه برسیم اما این کار آسانی نخواهد بود. زمان نیاز است تا بتوانید ساختار لازم برای انجام این کار را ایجاد کنید. هواداران چلسی باید صبور باشند.

 

تگ ها


اخبار روز چلسی فوتبال