کونته: به احترام یووه کلاه از سر بر‌می‌دارم

آنتونیو کونته معتقد است دو شکست اخیر اینتر مقابل یووه و بارسا، ضعف‌های این تیم را عیان کرده است...

آنتونیو کونته معتقد است دو شکست اخیر اینتر مقابل یووه و بارسا، ضعف‌های این تیم را عیان کرده است

به گزارش مدال، اینتر امشب در خانه مقابل یوونتوس ۲-۱ شکست خورد تا صدر جدول را از دست بدهد. آنتونیو کونته پس از شکست به خبرنگاران گفت:

"بعد از تعویض سنسی ما در زمین سردرگم شدیم اما نیمه دوم بازی متعادل‌تر شد و هر لحظه هر تیم ممکن بود به گل برتری برسد. یوونتوس در خط حمله برتری داشت و این گل سهم آنها شد. آنها تجربه زیادی دارند و توانستند بازی را کنترل کنند. من از بازیکنانم گله‌ای ندارم و دیدم که آنها تا جایی که می‌شد تلاش خود را کردند. ما راه زیادی در پیش داریم و باید تلاش کنیم تا خود را به سطح یوونتوس برسانیم. بازی متعادل بود و هر دو تیم فرصت گلزنی داشتند اما از لحاظ تجربه آنها برتر از ما بودند و همین نتیجه بازی را رقم زد. من به احترام یووه کلاه از سر بر‌می‌دارم و باید از فردا برای پیشرفت تلاش کنیم."

کونته درباره تحمل دو شکست متوالی در فاصله چند روز افزود:

"من قبلاً با آرتزو و آتالانتا هم مقابل یوونتوس شکست خورده بودم. آنها تیم قدرتمندی هستند و من به آنها احترام می‌گذارم. ما باید روی ابعاد دفاعی خود بیشتر کار کنیم و دو بازی اخیر ضعف‌های ما را بیشتر عیان کرد. ما برای اعمال تمام تغییرات در این تیم به زمان بیشتری نیاز داریم و دلیلی ندارد خودمان را با تیم‌هایی مانند یوونتوس و بارسلونا مقایسه کنیم."

اخبار مرتبط:

ساری: اگر نمی‌بردیم، نتیجه عادلانه نبود

تگ ها


آنتونیو کونته نراتزوری صدرنشینی سری‌آ فوتبال جهان