کونته به ترکیب تیم برنده دست زد

بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی آنتونیو کونته در آستانه دیدار حساس امشب برابر اودینزه، دست به تغییر در سیستم، تاکتیک و ترکیب اصلی تیمش خواهد زد....

بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی آنتونیو کونته در آستانه دیدار حساس امشب برابر اودینزه، دست به تغییر در سیستم، تاکتیک و ترکیب اصلی تیمش خواهد زد.

به گزارش مدال؛ اینتر امشب در هفته چهارم سری‌آ ایتالیا میزبان اودینزه خواهد بود و «آنتونیو کونته» قصد دارد با بهره‌گیری از دو بازیکن جدید در ترکیب اصلی تیمش پشت سر «روملو لوکاکو» از سیستم 1-2-4-3 در این مسابقه استفاده کند.

در واقع از آنجایی که «لائوتارو مارتینز» مهاجم آرژانتینی نراتزوری به تازگی از مسابقات ملی بازگشته به احتمال فراوان از ابتدا به میدان نخواهد رفت. «الکسیس سانچز» گزینه احتمالی کونته جهت بازی کنار لوکاکو در خط حمله اینتر است اما سرمربی ایتالیایی به ترکیب دیگری هم می‌اندیشد.

در همین راستا «کوریره دلو اسپورت» گزارش داد امکان استفاده کونته از «متئو پولیتانو» و «استفانو سنسی»  پشت سر ستاره بلژیکی بسیار بالا است و در این صورت «نیکولو بارلا» و «مارکو بروزوویچ» اختیار عمل را در کمربند میانی نراتزوری در دست خواهند گرفت. به این ترتیب آنتونیو کونته به ترکیب تیم برنده خود در بازی‌های پیشین دست خواهد زد و باید دید آیا یک 3 امتیاز شیرین دیگر به اندوخته‌های نراتزوری افزوده خواهد شد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

سرنوشت نامعلوم ورزشگاه خاطره‌انگیز سن‌سیرو

تگ ها


آنتونیو کونته ترکیب اینتر اینتر نراتزوری سری آ فوتبال جهان فوتبال