کونته به دنبال هافبک بارسلونا

آنتونیو کونته سرمربی باشگاه اینتر برای تقویت کمربند میانی تیمش، به آرتورو ویدال هافبک باشگاه بارسلونا چشم دوخته و از مسئولان نراتزوری خواسته برای جذب او دست بکار شوند....

به گزارش مدال؛ با جدایی «راجا ناینگولان» از اینتر، حالا نراتزوری به دنبال جذب یک هافبک مستحکم و جنگنده در میانه میدان است و بر اساس تشخیص «آنتونیو کونته»، بهترین گزینه ممکن «آرتورو ویدال» است.

طبق ادعای «فوتبال ایتالیا» مسئولان نراتزوری برای تحقق خواسته سرمربی خود برای جذب ویدال برای یک فصل و به شکل قرضی به بارسلونا پیشنهاد خود را ارائه  داده‌اند، پیشنهادی که از سوی باشگاه اسپانیایی مورد استقبال نیز قرار گرفته است.

همانطور که می‌دانید ویدال تابستان گذشته هم در آستانه انتقال به اینتر بود اما پیشنهاد بارسلونا همه چیز را منتفی کرد. ویدال سابقاً از تمایل خود به ماندن در بارسلونا صحبت کرده بود اما اکنون می‌داند که با آمدن «فرانکی دی‌یونگ» نقش او در تیم کم‌رنگ‌تر از گذشته خواهد شد. این در حالی‌ست که کونته به سبک بازی او بسیار علاقه‌مند است و می‌خواهد او را در تیمش داشته باشد، ضمن اینکه آرتورو هم به سرمربی ایتالیایی علاقه دارد و در مصاحبه‌ای گفته بود: «من او را حتی در جنگ نیز همراهی می‌کنم.»

بیشتر بخوانید:

ایمیلی دردسرساز؛ بارسلونا با محرومیت سنگین مواجه می‌شود؟

تگ ها


ویدال اینتر آبی و اناری‌ها بلوگرانا آنتونیو کونته اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات آرتورو ویدال اینتر میلان بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال