کونته: به دیدار با بارسلونا و یوونتوس فکر نمی‌کنیم

آنتونیو کونته سرمربی اینتر در سختی‌های دیدار تیمش مقابل سامپدوریا و قدرت تدافعی تیمش صحبت کرد...

آنتونیو کونته سرمربی اینتر در سختی‌های دیدار تیمش مقابل سامپدوریا و قدرت تدافعی تیمش صحبت کرد

به گزارش خبرنگار مدال، اینتر در هفته ششم سری‌آ، فرداشب در لوییجی فراریس، به مصاف سمپدوریا خواهد رفت. آنتونیو کونته در کنفرانس خبری قبل از این دیدار شکرت کرده و از دشواری‌های این بازی و شرایط تیمش برای هفته‌های آتی صحبت کرد.

کونته به خبرنگاران گفت:

"اگر در لوییجی فراریس خوب عمل نکنیم به دردسر خواهیم افتاد. سمپدوریا یک تیم منسجم است و مربی خوبی مثل دی‌فرانچسکو دارد. باید بسیار مراقب باشیم زیرا بازی دشواری در پیش داریم."

اینتر پس از دیدار برابر سمپدوریا باید به ترتیب مقابل بارسلونا و یوونتوس قرار بگیرد. کونته در این مورد این دو بازی افزود:

"مهم‌ترین بازی ما همیشه بازی بعدی ماست. حریف ما سامپدوریاست و ما به دیدار با بارسلونا و یوونتوس فکر نمی‌کنیم. کسب ۵ پیروزی متوالی مرا خوشحال می‌کند و نشان می‌دهد که ما شروع خوبی داشته‌ایم. اما این تازه آغاز راه است و ما باید فرم خوبمان را در دیدارهای آتی حفظ کنیم. برای رقابت‌ کردن بر سر قهرمانی ما باید ثبات لازم را در تیم ایجاد کنیم. ما باید فراز و نشیب‌های سال گذشته را به حداقل برسانیم و فراموش نکنیم که همانطور که در حال حاضر صدرنشین هستیم، ممکن است با چند لغزش صدر را از دست بدهیم."

کونته در مورد دفاع قدرتمند در فصل جدید، اظهار داشت:

"دفاع یک فرایند تیمی است و عملکرد دفاعی خوب مستلزم خوب بودن تمام اعضای تیم است. تیم باید تعادل را بین فاز هجومی و دفاعی برقرار کند و همه بازیکنان باید در بازی‌سازی شرکت کنند. ما هنوز هم مدعی قهرمانی نیستیم، زیرا تیم‌هایی مانند یوونتوس و ناپولی هنوز از ما جلوتر هستند."

اخبار مرتبط:

رکورد تاریخی کونته در اینترمیلان

تگ ها


سرمربی اینتر کنفرانس خبری آنتونیو کونته فوتبال جهان نراتزوری