کونته: تساوی برابر آرسنال نتیجه بدی نیست

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی اکسپرس، چلسی در حساس ترین بازی هفته پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس از آرسنال پذیرایی کرد که این دیدار برنده نداشت و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی اکسپرس، چلسی در حساس ترین بازی هفته پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس از آرسنال پذیرایی کرد که این دیدار برنده نداشت و بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

کونته بعد از بازی ، گفت : بازی خوبی بود و هر دو تیم فرصت های گلزنی داشتند. هم ما و هم آرسنال شانس پیروزی داشتند اما در نهایت بازی مساوی شد.

او درباره اخراج داوید لوئیز، گفت: دوست ندارم که درباره داوری صحبت کنم. در گذشته چنین کاری انجام نداده ام و الان هم چنین چیزی را دوست ندارم. لوئیز خطای انجام داد و داور هم واکنش نشان داد.

کونته درباره عملکرد موراتا، گفت : از نظر من آلوارو بازی خوبی را به نمایش گذاشت و من از عملکرد این بازیکن راضی هستم. من نظر دیگری نسبت به شما دارم و نمی توانم از موراتا انتقاد کنم.

سرمربی چلسی ادامه داد: در ۲۰ دقیقه نخست بازی خوب بودیم اما در ۲۰ دقیقه دوم این آرسنال بود که بهتر بازی کرد. آرسنال یکی از تیم های  خوب لیگ جزیره است و طبیعی است که برابر این تیم کار سختی پیش رو داشته باشیم. در آرسنال بازیکنان بزرگی بازی می کنند و باید بگویم که کار سختی برابر این تیم داشتیم.

کونته به ستایش از هازارد پرداخت و گفت :  هازارد بار دیگر نشان داد که بازیکن بزرگ است. او مصدومیت سختی را پشت سرگذاشت و در بازی بعدی به ترکیب اصلی بر می گردد.

سرمربی ایتالیایی چلسی در پایان سخنان خود ، گفت : امیدوارم که در دیدارهای بعدی داوران مهربان تر با ما برخورد کنند و از این حیث خوش شانس باشیم. گاهی اوقات حریف شایسته کارت قرمز است و گاهی اوقات تیم ما و چنین چیزهای در داوری زیاد اتفاق می افتد.

چلسی از پنج بازی خود در فصل جاری ۱۰ امتیاز کسب کرده و در رده سوم جدول رده بندی جای دارد.

 

تگ ها


اخبار روز چلسی لیگ برتر فوتبال