کونته: تصمیمات باشگاه باعث تضعیف تاتنهام شده است

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام، به شدت از تصمیمات و دیدگاه مدیران این باشگاه انتقاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کونته چند هفته قبل و پس از نتایج ضعیف نونو اسپیریتو سانتو روی نیمکت تاتنهام هداین این تیم را برعهده گرفت.

با این حال پیشرفت چشمگیری که انتظار می‌رفت در نتایج این تیم رخ دهد تا به حال به دست نیامده و به نظر می‌رسد که این مربی ایتالیایی به هیچ وجه از شرایطی که در این تیم جاری است رضایت ندارد.

دژان کولوسفسکی و رودریگو بنتانکور دو بازیکن یوونتوس بودند که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی به لندن منتقل شدند اما ظاهرا این مربی به هیچ وجه از این انتقال رضایت ندارد.

کونته به اسکای اسپورت ایتالیا گفت:« مقایسه کردن همیشه کار دشواری است اما اگر مجبور باشم نکته مشابهی پیدا کنم باید بگویم که آن اعتماد به نفس است که در هنگام شروع کار در باشگاهی که برای مدتی طولانی قهرمانی و پیروزی خاصی را تجربه نکرده است. من از بیرون موقعیتی را دیدم که می‌توانست بهبود پیدا کند اما وقتی وارد کار می‌شوید»

سرمربی تاتنهام با اشاره به نقل و انتقالات انجام شده در ماه ژانویه اظهار داشت:« اتفاقی که در ژانویه رخ داد آسان نبود. ما چهار بازیکن را در ماه ژانویه از دست دادیم. چهار بازیکنی که اهمیت بسیاری برای تاتنهام داشتند و ما تنها دو بازیکن را به این تیم اضافه کردیم. بنابراین حتی از نظر عددی هم به جای این که تقویت شده باشیم، روی کاغذ تضعیف شدیم.»

این مربی ایتالیایی با انتقاد از تصمیمات مدیران تاتنهام اضافه کرد:« مشکل همین است. این دیدگاه و فلسفه این باشگاه است. این موضوع غیرقابل انکار است که اگر می‌خواهید سریع‌تر رشد کنید و اگر می‌خواهید با سرعت بیشتری به تیمی رقابت‌جو تبدیل شوید، به بازیکنانی با تجربه بالا نیاز دارید چون آنها سطح تجربه تیم را بالا می‌برند. اما تکرار می‌کنم که حالا متوجه شده‌ام این دیدگاه باشگاه است.»

 

تگ ها


فوتبال جهان کونته تاتنهام لیگ برتر فوتبال