کونته: حق اینتر پیروزی بود، حاکم میدان بودیم

آنتونیو کونته سرمربی اینترمیلان با وجود تساوی ۰-۰ تیمش مقابل شاختار از شاگردانش تمجید کرد و گفت اینتر حاکم مطلق این بازی بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، اینترمیلان با هدایت آنتونیو کونته در دومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان به خانه شاختار دونتسک رفت اما در نهایت نتوانست نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل بدست بیاورد تا با یک امتیاز از این بازی خارج از خانه به میلان برگردد.

اما آنتونیو کونته در پایان بازی به ستایش بازیکنانش پرداخت و گفت اینتر در طول مسابقه حاکم مطلق میدان بوده.

کونته در پایان بازی گفت: " این بازی جنبه‌های مثبت زیادی داشت. ما با انگیزه بالا و اشتیاق زیاد بازی کردیم و عملکردمان مثل یک تیم بزرگ بود. ما حاکم مطلق میدان بودیم ولی بد شانسی آوردیم. اینتر شانسهای زیادی برای گلزنی داشت. به نظر من اینتر چه در فاز دفاعی و چه در فاز تهاجمی خوب بازی کرد".

سرمربی اینتر در ادامه گفت: " فراموش نکنید که شاختار ویژگیهای تکنیکی مهمی دارد. از بابت نتیجه متاسفیم چون لیاقت مان پیروزی در این بازی بود. اما اینتر در مسیر درست حرکت می کند و روحیه اش همان است که باید باشد. در این یک سال بچه های ما همدیگر را شناخته اند و اعتماد به نفس شان بالاتر رفته. قبلاً ما در موقعیت مشابه عقب می کشیدیم و برای گلزنی منتظر ضدحمله زدن می ماندیم ولی امروز دقیقاً برعکس بودیم و این نشان می دهد که اینتر همانطور که باید تغییر می کرد تغییر کرده است".

تگ ها


اینتر میلان آنتونیو کونته