کونته خواهان انتقال کاپیتان ناپولی به تاتنهام شد

رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند که آنتونیو کنته از سران تاتنهام درخواست کرده که برای جذب لورنزو اینسینیه اقدام کنند....

به گزارش "ورزش سه"، لورنزو اینسینیه کاپیتان تیم ناپولی محسوب می شود و در حال حاضر با این تیم در مسابقات سری آ و پلی آف لیگ اروپا رقابت می کند. با این حال آینده این ستاره ایتالیایی در هاله ای از ابهام قرار گرفته است‌. اینسینیه تنها تا پایان فصل جاری با ناپولی قرارداد دارد و هنوز مشخص نیست که آیا در این تیم خواهد ماند یا خیر.

در ایتالیا گزارش ها طی هفته‌های اخیر حکایت از آن داشته که لورنزو اینسینیه و باشگاه ناپولی به توافق برای تمدید قرارداد با یکدیگر نزدیک نیستند و همین موضوع باعث شده که نگرانی هایی در مورد جدایی این بازیکن به وجود بیاید. در همین حال لاریپوبلیکا مدعی شده که باشگاه تاتنهام نیز به جذب اینسینیه علاقه نشان داده است.

بر اساس گزارش این رسانه ایتالیایی، آنتونیو کونته علاقه زیادی به سبک بازی کاپیتان ناپولی دارد و به همین خاطر از سران باشگاه تاتنهام درخواست کرده که برای به خدمت گرفتن این بازیکن در ژانویه اقدام کنند. زمانی که کونته بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ هدایت تیم ملی ایتالیا را برعهده داشت این دو با یکدیگر کار کرده بودند و رابطه خوبی نیز بین آنها برقرار بود. هرچند که لورنزو اینسینیه به دلیل مصدومیت تنها ۶ بازی زیر نظر آنتونیو کونته انجام داد.

البته با وجود این شایعات به نظر می رسد که باشگاه ناپولی در هفته‌های آتی تمام تلاش خود را برای راضی کردن اینسینیه به منظور تمدید قرارداد انجام خواهد داد و بعید است که این باشگاه به این راحتی‌ها کاپیتان خود را از دست بدهد.

تگ ها


ناپولی لورنزو اینسینیه آنتونیو کونته تاتنهام