کونته در یوونتوس با موراتا ؛ کونته در چلسی با موراتا

آنتونیو کونته که در زمان حضورش در یوونتوس موراتا را به خدمت گرفته بود بار دیگر و این بار در باشگاه چلسی این بازیکن را در ترکیب خود خواهد داشت ......

آنتونیو کونته که در زمان حضورش در یوونتوس موراتا را به خدمت گرفته بود بار دیگر و این بار در باشگاه چلسی این بازیکن را در ترکیب خود خواهد داشت.

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، مهاجم اسپانیایی سابق یوونتوس و رئال مادرید هفته گذشته با قیمت ۷۰ میلیون یورو از رئال مادرید به چلسی پیوست، این بازیکن که سال ۲۰۱۴ نیز به یوونتوس تحت هدایت کونته پیوسته بود موفق نشد مدت زیادی با کونته همکاری داشته باشد چرا که این مربی تنها پس از یک ماه که از پیوستن موراتا به بیانکونری می گذشت به تیم ملی ایتالیا رفت تا هدایت این تیم را بر عهده داشته باشد، با این وجود این بازیکن اسپانیایی بار دیگر تحت نظر این مربی ایتالیایی به میدان خواهد رفت. این بازیکن که در گذشته و در ماه آوریل نیز اعلام کرده بود دوست دارد دیر یا زود بار دیگر با آنتونیو کونته همکاری کند پس از پیوستن به چلسی در مصاحبه با وبسایت رسمی چلسی گفت:

می دانم که آنتونیو می خواست من را به خدمت بگیرد و من هم واقعا دوست داشتم با او همکاری کنم. در نهایت تقدیر بار دیگر باعث شد تا دوباره با هم همکاری کنیم. بسیار مشتاقم که تحت نظر او با لباس چلسی به میدان بروم تا با هم قهرمانی ها و پیوزی های متعددی کسب کنیم. ناراحت کننده بود که در سال ۲۰۱۴ نتوانستم مدت زیادی با او همکاری کنم اما سال خوبی را در یووه پشت سر گذاشتم. شدیدا دوست داشتم با او همکاری کنم و حالا این فرصت را دارم تا تحت نظر او به میدان بروم. با نحوه کار او آشنایی دارم، با تیم مربیگری او آشنا هستم و سیستمی که او در زمین بازی پیاده می کند را نیز دوست دارم. احساس می کنم شرایط فوق العاده ای دارم چرا که می خواستم در لیگ برتر انگیس به میدان بروم و در تیم آنتونیو حضور داشته باشم. حالا باید به سختی تلاش کنم، گلزنی کنم تا برای چلسی موثر باشم. بازیکنان بزرگی در اینجا حضور دارند و فکر می کنم می توانیم کار بزرگی در فصل پیش رو انجام دهیم.

موراتا که شماره ۹ چلسی را به تن خواهد کرد در خصوص الگوهای دوران نوجوانی اش که در چلسی حضور داشتند گفت:

زمانی که کوچک تر بود دروگبا، شفچنکو و تورس را بسیار دوست داشتم و فکر می کردم می توانم جای ان ها را پر کنم. حالا رویایم براورده شده است و شماره ۹ چلسی را به تن خواهم کرد و بی صبرانه منتظر هستم تا در استمفورد بریج و لیگ برتر به میدان بروم.

موراتا که به همراه مادریدی ها ۲ بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است اعلام کرد دلیلی وجود ندارد که چلسی نتواند برای قهرمانی در این رقابت ها با مادریدی ها مبارزه کند:

ترک کردن مادرید همیشه سخت است اما وقتی به تیمی مانند چلسی می پیوندید شرایط متفاوت خواهد بود. با بازیکنانی که چلسی در اختیار دارد و با حضور مربی بزرگی چون آنتونیو کونته می توانیم با بارسلونا و رئال مادرید رقابت کنیم و آن ها را شکست دهیم.

تگ ها


اخبار روز چلسی فوتبال