کونته: سال2017 همیشه در خاطرم حفظ خواهد شد

و به نقل از ساکرنت، چلسی دیشب (شنبه) موفق شد با پنج گل، استوک سیتی را در لیگ برتر از پیش رو بردارد تا سال ۲۰۱۷ میلادی را با یک برد پر گل به اتمام برساند ......

 ‌و ‌به نقل از ساکرنت، چلسی دیشب (شنبه) موفق شد با پنج گل، استوک سیتی را در لیگ برتر از پیش رو بردارد تا سال ۲۰۱۷ میلادی را با یک برد پر گل به اتمام برساند.
آنتونیو کونته بعد از پایان این بازی گفت‌: من سال ۲۰۱۷ را برای همیشه در خاطرم حفظ خواهم کرد. سالی بسیار خوب و رویایی داشتیم. قهرمانی در لیگ برتر اتفاق بزرگی بود که توانستیم به آن دست یابیم. خوشحالم که با یک پیروزی پر گل توانستیم سال ۲۰۱۷ را به پایان ببریم. با این حال امسال فکر کردن به قهرمانی کار دشواری است چون منچسترسیتی فاصله زیادی ایجاد کرده است. کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند هدفی منطقی برای ما باشد. در واقع هدف ما این است که در هر مسابقه بتوانیم سه امتیاز بازی را به دست آوریم تا در پایان فصل در جایگاه خوبی قرار داشته باشیم.
سرمربی ایتالیایی ‌اضافه کرد: از همین حالا اهداف و برنامه‌های ما برای سال ۲۰۱۸ ترسیم شده است و می‌خواهیم در لیگ قهرمانان اروپا موفقیت به دست بیاوریم و علاوه بر این در جام حذفی و لیگ برتر نیز موفقیت شویم.
چلسی باید هفته‌ بعد برابر آرسنال به میدان برود و در ادامه‌ در جام حذفی به مصاف تیم نوریچ برود.

تگ ها


اخبار روز چلسی لیگ برتر فوتبال