کونته: شادی ما جشن قهرمانی نبود

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر، از پیروزی ۱-۰ مقابل بولونیا که تیمش را یک قدم دیگر به فتح اسکودتو نزدیک کرد، خوشحال است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ساعاتی بعد از اینکه میلان و یوونتوس مقابل حریفان شان متوقف شدند، اینتر موفق شد با تک گل روملو لوکاکو برابر بولونیا به برتری برسد و فاصله اش را در صدر جدول با تیم دوم به ۸ امتیاز افزایش بدهد. این در حالی است که نرآتزوری یک بازی کمتر از حریف انجام داده است.

کونته که از این برد بسیار خوشحال بود، به خبرنگاران گفت:" اجتناب ناپذیر است که هرچه به خط پایان نزدیک تر می شویم، هر پیروزی اهمیت بیشتر و بیشتری پیدا می کند. پیروزی در بولونیا مقابل تیمی که فوتبال خوبی بازی می کند و حریف را به شدت پرس می کند، قطعا گام رو به جلوی بزرگی است. بولونیا خیلی خوب بازی کرد. آنها مربی فوق العاده ای مانند سینیشا میهایلوویچ دارند و رسیدن به پیروزی مقابل این تیم اصلا آسان نیست.

امروز روزی طولانی هم برای ما بود. زیرا ما در هتل موقع ناهار بازی میلان را تماشا کردیم، سپس بازی ساسولومقابل رم. یوونتوس هم دقیقا قبل ما بازی کرد؛ بنابراین این بازی را نتوانستم تماشا کنم.

بازی کردن بعد از همه تیم ها کار آسانی نیست؛ به ویژه بعد از بازی های ملی اما بچه ها تمرکزشان را حفظ کردن و با روحیه مناسب به زمین رفتند. این پیروزی به آسانی به دست نیامد. من به بچه ها گفتم که بعد از این برد، مقابل در دیدار چهارشنبه شب مقابل ساسولو هم پیروز بشویم."

اینتری ها بعد از این برد شادی زیادی انجام دادند اما کونته معتقد است که این به معنای جشن قهرمانی نبود:" نه، این شادی را نمی توان جشن قهرمانی دانست زیرا ما باید قهرمانی را در زمین به دست بیاوریم و باید از نظر ریاضی مطمئن شویم. هنوز ۱۰ بازی دیگر برای ما و ۹ بازی برای بقیه باقی مانده و ۳۰-۲۷ امتیاز می توان به دست آورد.

به خوبی می دانیم که سری آ خیلی دشوار است و برای هر پیروزی باید مبارزه کرد. هرچه به خط پایان نزدیک تر شویم، جام را واضح تر خواهیم دید. همه به آن جهت نگاه می کنند و ما حالا از زاویه ای متفاوت با بقیه به آن نگاه می کنید اما هنوز به چیزی دست پیدا نکردیم."

بیشتر بخوانید:

کونته: سخت است اما به دنبال نهمین برد پیاپی هستیم

خیز دوباره بارسلونا برای جذب لائوتارو مارتینز

 

 

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان اینتر میلان سری آ فوتبال