کونته: فقط بهترین ها در فینال حاضر می شوند

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر، معتقد است که تیمش در فینال لیگ اروپا مقابل سویا کار دشواری پیش رو خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، آنتونیو کونته امیدوار است در اولین فصل حضور خود در اینتر با این تیم در رقابت‌های لیگ اروپا به مقام قهرمانی دست پیدا کند و در این راستا فرداشب نراتزوری در بازی پایانی به مصاف سویا خواهد رفت.

آنتونیو کونته اما معتقد است که تیمش مقابل سویا کار بسیار دشواری پیش رو خواهد داشت. او در این باره گفت: " بازی سختی خواهد بود. ما مقابل یک تیم با تجربه قرار می گیریم که در یک دهه گذشته بیشترین قهرمانی را در این مسابقات کسب کرده است. ما باید کاملا مراقب باشیم و در عین حال بازی خودمان را با شور اشتیاق و شجاعت همیشگی انجام دهیم. این یک فینال است و فقط بهترین ها هستند که به بازی پایانی راه پیدا می کنند بنابراین اگر بخواهیم این جام را به دست آوریم باید بهترین عملکرد مان را در زمین ارائه دهیم."

کونته در ادامه گفت: " ما باید میل و عطش زیادی برای پیروزی داشته باشیم تا این جام را برای اینتر به دست آوریم. سویا ایده مشابه ما خواهد داشت بنابراین باید نشان دهیم که برتر هستیم. برای من همیشه مهم است که در پایان بازی بتوانیم بگوییم که هیچ دلیلی برای پشیمانی وجود ندارد.

ما در طول این فصل کارهای بسیار مهمی انجام داده ایم و با پیشرفت های اساسی روبرو شده ایم. علیرغم ناامیدی پس از حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به فینال لیگ اروپا رسیدیم."

کونته در پایان درباره زوج خط حمله اینتر یعنی روملو لوکاکو و لائوتارو مارتینز نیز گفت: " من لوکاکو را خیلی خوب می شناختم زیرا او بازیکنی است که مدتی دنبالش می کردم و بارها سعی کردم وی را به باشگاه های سابق خود بیاورم. من خصوصیات او را می دانستم. او و لائوتارو بازیکنانی هستند که از خودخواهی معمول یک مهاجم برخوردارند اما همچنین برای موفقیت تیم از خود گذشتگی می کنند."

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان روملو لوکاکو سویا آنتونیو کونته