کونته: فقط به دنبال کسب نتیجه هستیم

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر دیدار قابل رم را فرصت خوبی برای سنجش قدرت تیمش دانست....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در این روزهای پیش رو دیدارهای دشواری داشته و ابتدا باید به مصاف رم و در ادامه یوونتوس برود. آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی اینتر در نشست خبری قبل از دیدار مقابل جالوروسی حاضر شده و مدعی شد در دیدارهای پیش رو تنها به دنبال کسب نتیجه است، زیرا عملکرد این باشگاه تنها بر همین اساس سنجیده می شود.

آنتونیو کونته گفت: "ما در مورد یک تیم قدرتمند صحبت می کنیم که بسیار خوب عمل کرده و بی تردید یکی از گزینه هایی است که برای اسکودتو و یا کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش می کند. بنابراین خواه ناخواه جاه طلبی و بلندپروازی های خود را در برابر تیم بسیار قدرتمند رم ارزیابی خواهیم کرد.

در سه بازی بعدی به دنبال کسب نتیجه هستیم، زیرا متوجه شده ام که عملکرد عمدتا براساس نتیجه قضاوت می شود. همین موضوع برای بازی بعدی با یوونتوس نیز صدق می کند، ما می خواهیم جاه طلبی های تیم را با عملکردمان و نه فقط صحبت های خود بسنجیم. اینکه گل های بیشتری نسبت به فصل قبل دریافت می کنیم به عملکرد کل تیم مربوط می شود، نه فقط خط دفاعی. همانطور که همه بازیکنان در حملات شرکت می کنند، باید در امور دفاعی نیز مشارکت داشته باشند.

شکایت مدیر برنامه کریستن اریکسن بابت عدم پرداخت طلب؟ من ترجیح می دهم که وارد این مسائل نشوم و این دیگران هستند که در مورد این مسائل اظهار نظر می کنند. ما فقط قصد داریم همه تلاش خود را برای اینتر انجام دهیم.

عملکرد آرتورو ویدال در اینتر؟ او این هفته با اراده فراوان و تمرکز تمرین کرد. بعضی اوقات سعی می کنم با بازیکنانم ملایم بوده و در بعضی مواقع باید سخت گیر باشم، اما همه این تصمیمات به نفع خودشان است. آرتورو من را خیلی خوب می شناسد، او می داند که اگر چیزی باب میلم نباشد رویه ام را تغییر نمی دهم."

تگ ها


اینتر میلان آنتونیو کونته