کونته: لوکاکو در فوتبال آمریکایی هم موفق می‌شد

آنتونیو کونته سرمربی اینتر بعد از پیروزی مقابل بولونیا به ستایش از روملو لوکاکو مهاجم تیمش پرداخت و گفت او می‌تواند یکی از بهترین مهاجمین دنیا شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اینتر دیشب در خانه خود به مصاف بولونیا رفت و موفق شد با دو گل اشرف حکیمی و یک گل از روملو لوکاکو حریفش را ۳-۱ شکست دهد تا بعد از ده بازی با اختلاف دو امتیاز نسبت به میلان صدرنشین در رتبه دوم جدول سری آ قرار بگیرد. البته میلان یک بازی کمتر از اینتر دارد.

آنتونیو کونته سرمربی اینتر در پایان بازی به ستایش از مهاجم بلژیکی اش روملو لوکاکو که در این بازی گلزنی کرد پرداخت و گفت او می‌تواند از این هم بهتر کار کند و به یکی از بهترین مهاجمین دنیا تبدیل شود.

کونته در پایان بازی تیمش گفت: " من معتقدم لوکاکو می‌تواند از این هم بهتر شود. وقتی روملو به اینتر آمد من او را به عنوان یک الماس تراش‌نخورده توصیف کردم و از همان موقع معتقد بودم که او با تلاش بیشتر به یکی از بهترین مهاجمین دنیا تبدیل می‌شود. روملو در مسیر درست حرکت می‌کند. او همه خصوصیات فیزیکی یک سانتر فوروارد را دارد اما در عین حال از سرعت و قدرت کوارتربک‌های فوتبال آمریکایی هم برخوردار است".

سرمربی اینتر در ادامه گفت: " روملو شرایط خوبی دارد و می‌داند چکار باید بکند. او فوتبالیستی متواضع است و برای تیم تلاش می‌کند. من از حضور او در تیمم راضی و خوشحالم".

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی اینتر 3 - بولونیا 1

گلهای باورنکردنی زلاتان ابراهیموویچ مقابل بولونیا/ ویدیو

 

 

تگ ها


اینتر میلان روملو لوکاکو فوتبال جهان آنتونیو کونته سری آ فوتبال