کونته: مانچینی برای هدایت ایتالیا مناسب است/ تا تابستان مربی تیمی نخواهم شد

سرمربی سابق یوونتوس معتقد است تیم های سری آ باید تلاش خود را چند برابر کنند زیرا فاصله آن ها با بیانکونری بسیار زیاد است ......

سرمربی سابق یوونتوس معتقد است تیم های سری آ باید تلاش خود را چند برابر کنند زیرا فاصله آن ها با بیانکونری بسیار زیاد است.

به گزارش مدال، آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی سابق چلسی که این روزها درگیر اخذ غرامت از این باشگاه بابت اخراجش است، به ایتالیا سفر کرده و مصاحبه ای با اسکای ایتالیا انجام داد:

"کوورچانو، کمپ تمرینی تیم ملی ایتالیا، برای دو سال خانه من بوده است و همیشه به نیکی و با احساسات محبت آمیز از آن یاد می کنم. در آن دوران سعی می کردیم اشتیاق و احساسات را به بازیکنان منتقل کنیم. دو سال بسیار خوب را در تیم ملی ایتالیا سپری کردم، مخصوصا یک و ماه و نیمی که در اردو و مسابقات یورو 2016 بودیم. روبرتو مانچینی؟ او در ابتدای یک مسیر طولانی است و فردی مناسب برای هدایت تیم ملی ایتالیا است. در دو بازی اخیر، تیم ملی ایتالیا شدت لازم و فوتبال خوبی را به نمایش گذاشته است. عدم راهیابی به جام جهانی ضربه بزرگی بود اما نباید به گذشته نگاه کنیم بلکه بایستی آینده نگر باشیم و بتوانیم به موفقیت برسیم. "

 کونته در خصوص دوران پرافتخار حضورش در یوونتوس گفت:

"در دوران حضورم در یوونتوس، با بازیکنان بزرگی کار کردم و به کار با آن ها افتخار می کنم. سهیم شدن در موفقیت با آن ها، بسیار لذت بخش بود. اکنون این یک یوونتوس دیگر است و شرایطی متفاوت نسبت به آن زمان دارند. برای یوونتوس خوشحالم. موفقیت کنونی یوونتوس، نتیجه کار فوق العاده تمام باشگاه است. هرسال کیفیت یوونتوس نسبت به سال قبل افزایش می یابد و الگری کارش را خوب انجام می دهد. اکنون سایر تیم های ایتالیا باید تلاش بیشتری کنند زیرا یوونتوس فاصله زیادی با تیم های پایین تر از خود ایجاد کرده و این فاصله می تواند برای مدتی طولانی به طول بیانجامد. "

وی در خصوص آینده اش افزود:

"اکنون نیازی برای مربیگری نمی بینم و فعلا ایده ام این است که تا ژوئن صبر کنم. اکنون مشکل یک مربی در سطح من این است که بهتر است به جای هدایت یک تیم در این مقطع، باید صبر کنم. بازگشت به ایتالیا همیشه مایه خوشحالی است و سری آ رقابتی عالی است. دوست دارم به سری آ بازگردم اما امکان سرمربیگری در سایر لیگ ها را رد نمی کنم."

تگ ها


فوتبال