کونته: محکوم به کسب پیروزی مقابل دورتموند هستیم

آنتونیو کونته معتقد است تیمش باید از شرایط میزبانی استفاده کرده و سه امتیاز حساس دیدار با دورتموند را به دست آورد...

آنتونیو کونته معتقد است تیمش باید از شرایط میزبانی استفاده کرده و سه امتیاز حساس دیدار با دورتموند را به دست آورد

به گزارش خبرنگار مدال، اینتر فردا شب در دیداری حساس، در جوزپه مه‌آتزا به مصاف بروسیا دورتموند خواهند رفت. اینتر که از ۲ بازی اول تنها یک امتیاز به دست آورده برای حفظ امیدهایش به صعود به شدت به پیروزی در این بازی نیاز دارد. آنتونیو کونته سرمربی نراتزوری در کنفرانس خبری این بازی به خبرنگاران گفت:

"من فکر نمی‌کنم این بازی برای ما حکم فینال داشته باشد. بازی مهمی در پیش داریم اما فینال هنوز از راه نرسیده است. ما تنها یک روز برای این بازی تمرین کردیم و سعی داریم در کنار دفاع خوب، اشتباهات بازی با ساسولو را تکرار نکنیم. دورتموند بازیکنان سریعی دارد که می‌توانند با استفاده از فضاهای بازی به ما ضربه بزنند. ما باید از هر بازی امتیاز بگیریم و از روز اول روی این موضوع کار کرده‌ایم. در بازی اول‌مان با اسلاویا پراگ هم می‌توانستیم بهتر کار کنیم و در بازی با بارسلونا هم شایسته کسب نتیجه‌ای بهتر بودیم.

حالا هم که باید با دورتموند مصاف کنیم، تیمی که تأکید می‌کنم خیلی قدرتمند است. ما همیشه نیمه پر حریف را می‌بینیم. ما روی کار خودمان تمرکز داریم و می‌خواهیم در بازی فردا مالکیت توپ را در اختیار داشته باشیم و دروازه‌مان را هم بسته نگه داریم. می‌خواهیم از امتیاز میزبانی نهایت استفاده را ببریم و فردا به پیروزی برسیم."

اخبار مرتبط:

دورتموند بدون ستارگانش به مصاف اینتر می‌رود

تگ ها


آنتونیو کونته نراتزوری فوتبال جهان جوزپه مه‌آتزا کنفرانس خبری