کونته: مقابل یوونتوس باید بی‌نقص عمل کنیم

آنتونیو کونته به دشواری بازی با یوونتوس واقف است و معتقد است تیمش باید بی‌نقص عمل کند...

آنتونیو کونته به دشواری بازی با یوونتوس واقف است و معتقد است تیمش باید بی‌نقص عمل کند

به گزارش خبرنگار مدال، در مهم‌ترین بازی هفته هفتم رقابت‌های سری‌آ، اینتر در جوزپه مه‌آتزا میزبان یوونتوس خواهد بود. آنتونیو کونته سرمربی نراتزوری در کنفرانس خبری به تمجید از تیم سابقش پرداخت و در مورد وضعیت بازیکنان تیمش صحبت کرد. او در جمع خبرنگاران گفت:

"دربی ایتالیا دیداری میان دو تیم برتر ایتالیاست و بسیار آن را تماشا خواهند کرد. یوونتوس در ایتالیا یک الگو به حسا می‌آید و مقابل آنها باید بی‌نقص و شجاع باشیم. یوونتوس تیمی است که ذهنیت برنده دارد و بازیکنان آن ها سابقه قهرمانی در جام‌های مختلف را دارند. یووه همیشه در حال پیشرفت است و هرگز ذهنیت خود را تغییر نمی‌دهد. اینتر تازه در مسیری درست قرار گرفته و باید تلاش کنیم که به همین روند ادامه دهیم. ما فردا در خانه بازی می‌کنیم و این برای ما یک نکته مثبت خواهد بود."

وی در خصوص وضعیت بازیکنان اینتر ادامه داد: 

"اگر لوکاکو از لحاظ فیزیکی آماده باشد، می‌تواند برابر یوونتوس به میدان برود. در غیر این صورت از بازیکن دیگری استفاده خواهم کرد. برای تیمی چون اینتر مهم است همه بازیکنانش را در اختیار داشته باشد زیرا ما در سه رقابت سری‌آ، کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان حضور داریم. امیدوارم پس از بازی‌های ملی، تمام بازیکنانم را در اختیار داشته باشم. پس از نمایش خوبی که در دیدار برابر بارسلونا داشتیم، باید با انگیزه بالایی برابر یوونتوس حضور یابیم. بسیاری از بازیکنان ما جوان هستند و تجربه حضور در چنین دیداری را ندارند. آنا باید از نظر فنی و اعتماد به نفس بهتر شوند. این مسئله زمان بر است اما ما شب و روز کار می‌کنیم تا ماشین اینتر بتواند ۲۰۰ کیلومتر در ساعت سرعت داشته باشد. من برای تغییر ذهنیت بازیکنان اینتر به اینجا آمدم و همیشه از کار کردن با آنها لذت می‌برم."

اخبار مرتبط:

ساری: بازی با اینتر سرنوشت قهرمانی را تعیین نمی‌کند

 

 

تگ ها


سرمربی اینتر آنتونیو کونته نراتزوری فوتبال جهان کنفرانس خبری فوتبال